reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jest ciąża?

Dołączył(a)
22 Luty 2017
Postów
2
Witam. W przeciągu ostatniego miesiąca zauważyłam, że na brzuchu pojawiła mi się delikatnie jasno brązowa kreska na pachwinie ( nie ciągnie się ona do samego pempka, urywa się gdzieś w połowie, w sumie to kończy się troszkę wyżej niż włoski łonowe), do ostatniego współżycia doszło tydzień temu, jestem w 100% pewna, że gumka nie pękła i że moje narządy bezpośredniego kontaktu ze spermą nie miały. Mam delikaty brzurzek ale zawsze taki miałam. Zero objaw ciąży. Okresu dostałam 29 stycznia ( mam nieregularny), powinnam go dostać mniej więcej w tym tygodniu. Podczas ostatniego okresu lekko mnie mdliło i obyło się bez bulów brzucha ( czasami tak mam podczas okresu). Martwi mnie ta kreska. Czy ja mogę być w ciąży? Czy ta kreska jest spowodowana zbyt dużą ilością hormonów? ( Coś czytałam o tym wcześniej)A i co do okresu to skończył mi sie w 1 tygodniu lutego.
 
reklama
Oczywsicie, ze jest i to wyrazna:) ktory to dzien po owu?
Zrob jutro drugi test.
Ja w zeszlym cyklu mialam dwie kreski, a beta negatywna, ale to rzadki bład.

Mówilam, ze w weekend powinno wyjsc:)
 
reklama
To 10 dzień po owulacji :) miałam zrobić później, ale tak dzisiaj na wszystkich zaczęłam krzyczec, że od razu do apteki poszlam bo zazwyczaj jestem spokojna ;) myślę, że drugi zrobię w poniedziałek będzie pewniej :)
 
Cześć mam pytanko. Staram sie o malenstwo i mam problem poniewaz miesiaczke mialam 7.02 robilam testy owulacyjne od 13.02 i ciagle mi pokazywaly jedna bladziutka kreske druga mocna. Nie wazne o jakiej porze dnia robilam. Sluz byl ciagnacy itp jak w dni plodne i bylo przytulanko miedzy 13.02 a 18.02. Po tych dniach byl jeden dzien gdzie bylo sucho i jeden palec sie w sumie miescil podczas sprawdzania. Dzis jest 27.02 i znow to samo na testach i sluz jest taki jak w dni plodne ciagnie sie i jest wodnisty. Czy jest mozliwosc ciazy czy nie? Miesiaczke powinnam miec miedzy 7 a 9.03. Prosze o odpowiedz. Dla mnie jest to bardzo wazne.
 
reklama
Do góry