reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jest wynik wiarygodny?

Majcia1007

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Luty 2020
Postów
30
cześć dziewczyny dzisiaj robiłam test koło 18 . oczywiście wyszedł negatywny . Czy taki test może być wiarygodny . Dzisiaj powinnam dostać @ jednak nic się nie pojawiło
 
Ostatnia edycja:
reklama
Poniżej dodaje zdj testu może wy widzicie jakiś cień cienia ale dla mnie tam chyba nic nie ma 🙄🙄🙄
 

Załączniki

  • IMG_20200228_181510.jpg
    IMG_20200228_181510.jpg
    759,3 KB · Wyświetleń: 347
Może, nie musi. Proponuję zrobić jutro z porannego moczu i najlepiej jakiś czuły. Być może owulacja Ci się przesunęła i może za kilka dni przyjdzie @, a może pojawi się druga kreska.
 
Na tym teście ciążowym nie widać drugiej kreski.@ jak wiadomo może się spóźnić przez stres itp. Trzeba poczekać i ewentualnie powtórzyć.
 
Na tym teście ciążowym nie widać drugiej kreski.@ jak wiadomo może się spóźnić przez stres itp. Trzeba poczekać i ewentualnie powtórzyć.
Jak dla mnie wynik tego testu jest negatywny. Nie widzę tak choćby cienia drugiej kreseczki. Z tego co wiem to pre test ma czułość 25mlU/ml sugerowalabym powtórzyć test jutro rano i najlepiej taki o czułości 10mlU/ml. Trzymam kciuki żebyś 2 kreseczki zobaczyła :)
 
Hej, niestety ten test jest "pusty". Nie chcę Cię nakręcić, ale ja miałam taki sam biały test, potem ze 2 dni po terminie miesiączki(u mnie nie zawsze regularne) dostałam slabiutkiego brązowego plamienia. Myślałam że okres mi się zaczyna, ale po 3 dniach powtorzylam test po południu i była bladziutka kreska, potem na drugi dzień po południu juz widoczna mocno, po czym na następny dzień z porannego moczu i była już bardzo wyraźna- jak kontrolna. Bardzo się wtedy ucieszyłam, ale i zdziwiłam. Betę też robiłam potwierdziła ciążę i ładny przyrost. Moje dwie kreski mają niedługo termin do wyjścia z brzucha także trzymam mocno kciuki!
 
reklama
reklama
Chciałam się jeszcze Was spytać czy może któraś miała takie doświadczenie. Ja od tygodnia sprawdzam swoją szyjkę macicy . Od paru dni wyczuwalny jest centralnie przy szyjce macicy taki pęcherzyk wielkości główki od szpilki ( przypominam że dzisiaj powinnam dostać @ jednak nadal nic się nie pojawiło ). Przy dotykaniu nic nie boli . Ale zaczęłam się zastanawiać co to może być .. nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam . Śluz taki sam jak od dnia owulacji czyli mleczny gęsty i lepki . Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie udzielone odpowiedzi :)
 
Do góry