reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jest wynik wiarygodny?

Majcia1007

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Luty 2020
Postów
30
cześć dziewczyny dzisiaj robiłam test koło 18 . oczywiście wyszedł negatywny . Czy taki test może być wiarygodny . Dzisiaj powinnam dostać @ jednak nic się nie pojawiło
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Dziewczyny sprawa wygląda tak . Jednak poszłam teraz po test i zrobiłam go . Jednak po chwili jego wygląd troszkę odstawał od tych prawidłowych . Poniżej zdj . Później ponownie zakroplilam test trzema kroplami i teraz test wydaje mi się że wykazuje delikatną drugą kreskę ale ona jest bardzo delikatna i najbardziej widać ją na żywo . pomóżcie mi . Można ten wynik brać jako prawidłowy czy spróbować test jeszcze raz .

Ten sam test zakropiłaś dwa razy?
 
Dziewczyny czy wy też widzicie drugą kreskę jakiś cień cienia albo mam już urojenia 🙄🙄 to już drugi dzień kiedy powinnam dostać @ ale nadal cisza

Cień cienia.
Polecam najczulszy, u mnie wieczorem 25-tka wykazała cień cienia (ledwo widoczny), następnego dnia rano zrobiłam najczulszy ze wszystkich jakie miałam (ClearBlue) i... IMG_20200301_223107.jpg
 
reklama
Do góry