reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to już ciąża ?

reklama
Hej dziewczyny wracam właśnie z wizyty u lekarza i jestem lekko załamana. Zrobił mi usg i mówi ze jestem w środku lekko spuchnięta i zaczerwieniona. Na usg wyszło jakieś coś i lekarka nie wie na ten czas czy to torbiel czy wrzesna ciąża i pęcherzyk. Mam lekkie bóle podbrzusza i parcie na przecherz i z tych nerwów słabo mi się robi. Mam pocZekac tydzień iść
Na betę i wrócić z wynikami. Ale dziwne bo byłam u niej miesiąc temu i na usg było czysto a tu nagle coś 33mm. Miała któraś z was tak bo ja wariuje
700A359B-1C2E-4F52-A02F-7DE6793672D7.jpeg
 
Co do l4, ja poszłam bo na samym początku miałam plamienia. A co z dziewczynami które pracodawca sam wysyła na l4? Też są złe bo poszły na zwolnienie?
 
@Sylwia199630 O tym pisałam Ci wcześniej - że może być za wcześnie na pęcherzyk. To na USG wygląda jak jakaś torbiel. To jest zdecydowanie za duże na pęcherzyk ciążowy na tym etapie. Ale to jeszcze nic nie oznacza - postaraj się nie stresować i poczekać na wizytę. Powtórz betę, ale tak by mieć drugi wynik z pobrania po 48h.

@monika1708 Pracodawca nie ma uprawnień by wysłać kogoś na L4 - to są kompetencje lekarza. Pracodawca ma zapewnić stanowisko pracy, na którym kobieta w ciąży może pracować. Jeśli nie ma takiego stanowiska - to ma zwolnić z wykonywania pracy z zachowaniem prawa do wynagrodzenia.
 
Hej dziewczyny wracam właśnie z wizyty u lekarza i jestem lekko załamana. Zrobił mi usg i mówi ze jestem w środku lekko spuchnięta i zaczerwieniona. Na usg wyszło jakieś coś i lekarka nie wie na ten czas czy to torbiel czy wrzesna ciąża i pęcherzyk. Mam lekkie bóle podbrzusza i parcie na przecherz i z tych nerwów słabo mi się robi. Mam pocZekac tydzień iść
Na betę i wrócić z wynikami. Ale dziwne bo byłam u niej miesiąc temu i na usg było czysto a tu nagle coś 33mm. Miała któraś z was tak bo ja wariuje Zobacz załącznik 1134710
Ja bym poszła na bete już dziś, nie wiem.co to jest zaznaczone ,ale to nie ciąza, ciąża to byłby tako malutki czarny punkcik
 
U mnie w ciąży było coś takiego i to był krwiak w moim przypadku. Foto z 5tc
 

Załączniki

  • 1592417322417297661475.jpg
    1592417322417297661475.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 74
Hej dziewczyny wracam właśnie z wizyty u lekarza i jestem lekko załamana. Zrobił mi usg i mówi ze jestem w środku lekko spuchnięta i zaczerwieniona. Na usg wyszło jakieś coś i lekarka nie wie na ten czas czy to torbiel czy wrzesna ciąża i pęcherzyk. Mam lekkie bóle podbrzusza i parcie na przecherz i z tych nerwów słabo mi się robi. Mam pocZekac tydzień iść
Na betę i wrócić z wynikami. Ale dziwne bo byłam u niej miesiąc temu i na usg było czysto a tu nagle coś 33mm. Miała któraś z was tak bo ja wariuje Zobacz załącznik 1134710
Z tym, ze ja już widziałam serduszko i ten krwiak był bardzo blisko dziecka
 
reklama
Do góry