reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to juz lato?? jak ubierac??

kasiulla23

Mama marcowa'06
Dołączył(a)
14 Lipiec 2005
Postów
1 249
Miasto
Łódź
dziewczyny powiedzcie jak ubieracie dzieci???
bo nie mam pojecia co zalozyc :-( :eek: przy tak dziwnej pogodzie :eek:

dlugie spodnie i skarpety czy krotkie spodenki
body z dlugim czy z krotkim rekawem a moze z krotkim i na to bluzka z dlugim :baffled: :confused: :baffled: :confused:

i sandalki chyba juz mozna??
 
reklama
ja nie ubieram jeszcze w sandałki, ale mam bardzo delikatne butki wiosenne (głowny powód - brak sandałek :) )

krótkich spodenek też nie ubieram - jakoś wydaje mi sie ze ta pogoda jest jeszcze bardzo zdradliwa (sobie tez nie ubieram krótkich)

w wekend chłopcy chodzili - w długich w mairę cienkich spodenkach + skarpetki i pełne buciki w stylu sportowym, u góry mały miał body z krótkim rekawiem + blizeczka z długim, duzy podobnie, tylko podkoszulka z krótkim + bluzka z długim

i na głowę czapeczki cienkie bawełniane

nie byli mokrzy, więc wydaje mi się że sie sprawdziło, ja wczoran no byłam w polarku :)
 
u nas wczoraj tez bylo goraco jak latem. wiec ja ubralam Zuzie na samym poczatku w rajstopki spodniczke body z krotkim rekawem i bluzeczke z dlugim rekawem i tak pojechalysmy do parku. ale okazalo sie za goraco jest wiec zdjelam jej bluzeczke i rajstopki i biegala tak jak latem - body i spodniczka z golymi nozkami. sandalkow tez jeszcze nie mam wiec butki byly taki na wiosne i zalozylam jej tylko skarpetki aby sobie nie poobcierala stopek.
 
to ja chyba Maksa przegrzewam :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:
choć wczoraj nad jeziorem aż tak upalnie nie było, bo wiał chłodny wiatr i mi w długim rękawie było chłodnawo
...ale Maks miał jeszcze rajstopki i dżinsy :zawstydzona/y: i dwa cieniutkie długie rękawy :zawstydzona/y: ale nie miał czapki

choć w sumie w ogóle nie był spocony, mimo szaleństw z jeździkiem:-D
a co z czapkami - czy maluchy już muszą nosić te ochraniające przed słońcem ???
 
koga ja ubieram jagunię podobnie jak ty maksa, ale u mnie tzn nad morzem jest zawsze trochę chłodniej :tak:
a co do czapeczek, to ja jagódce ubieram cieniutką bawełnianą
 
u nas naprawde bylo tak bardzo cieplutko... dzisiaj tak sobie ale sloneczko juz zaczyna wychodzic wiec mam nadzieje ze bedzie troszeczke cieplej. no i dzisiaj Zuzie ubralam na body z krotkim rekawem bluzeczke z krotkim rekawem i bluze polarkowa. rajstopek pod spodnie od pewnego czasu juz nie zakladam.
czapki Zuzia nie lubi wiec jej takze juz nie zakladam chyba ze wieje wiekszy wiatr to wtedy zakladam jej opaske aby uszka nie przewialo
 
Oj ja też mam problem z ubieraniem, bo w słońcu momentami jest naprawdę gorąco, ale w cieniu wiatr od gór jeszcze bardzo zimny. No i jak tu wypośrodkować ubiór. Mój Jasiek jeszcze chodził w rajstopkach pod spodniami i pełnych butkach. Na górze body z cienkiej bawełny z długim rękawem i bluza albo sweterek. No i czapka też, z powodu wiatru głównie.
 
reklama
Do góry