reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to już ???

Mama Boo

Mama Zinella i Whitmona
Miasto
Górny Śląsk
Postanowiłam założyć wątek, który będzie obrazował nasze wsyztskie dolegliwości. Na nim możemy sobie radzić wzajemnie i odpowiadać na pytania.
Ja właśnie zauważyłam na wkładce higienicznej różową wydzielinę. Trochę się przestraszyłam,ale zaczekam co będzie dalej. Narazie nic nie boli i Oscar ruchiwly. Jakby co to Wam napiszę ;)

reklama

sylwia532

Fanka BB :)
no no mamo boo chyba bedziesz nastepna szczesciara,to ten slynny "czop" pewnie schodzi,

a mnie coraz czesciej brzuszek okresowo lapie

benita_29

Marcowa mama 2006
Miasto
Nowy Dwór Mazowiecki
Mama Boo pisze:
Postanowiłam założyć wątek, który będzie obrazował nasze wsyztskie dolegliwości. Na nim możemy sobie radzić wzajemnie i odpowiadać na pytania.
Ja właśnie zauważyłam na wkładce higienicznej różową wydzielinę. Trochę się przestraszyłam,ale zaczekam co będzie dalej. Narazie nic nie boli i Oscar ruchiwly. Jakby co to Wam napiszę ;)
No to dziewczyno,zostaly Ci jeszcze 2-3 dni i przytulisz swojego Oskarka!!!Ale fajnie!!!U Pytii tak samo sie zaczelo- z rozowa wydzielina.Boze,jezeli urodzisz w te bliskie dni ,Mamo Boo , to rzeczywiscie jest jakas prawda z tym dojrzewaniem lozyska...Trzymaj sie i pisz co sie dzieje!

K

KingaP

Gość
z doświadczeń szpitalnych mogę uznać, że MamusiuBoo blisko blisko do spotkania z Oskarkiem :)

benita_29

Marcowa mama 2006
Miasto
Nowy Dwór Mazowiecki
Wlasnie wracam od lutowiczek.Dziewczyny komentuja ze ten slynny czop moze wypasc nawet 10 dni przed porodem,ale wtedy jest raczej tylko taki galaretkowaty i calkowicie bezbarwny.Ale kiedy jest obarwiony to oznacza ze porod juz "za rogiem".Ojej,dzis chyba znowu nie bede mogla zasnac z podniecenia,ze jutro moze dostaniemy wiadomosc ze Mama Boo urodzila.

ANIK78

Marzec 2006 i Luty 2009
Miasto
Grodzisk Mazowiecki
Mama Boo, bardzo fajny wątek, a co najważniejsze przydatny :)

U nas jest pobolewanie prawej strony podbrzusza (jak na @), ciężko mi oddychać, od 3-4 dni mam mniejszy apetyt (jem na siłę), ciągle chce mi się pić, puchną nogi. Brzuszek często się spina, boli krocze, mam kłucia w pochwie... jak przypomnę sobie, co jeszcze mi doskwiera, to jak najszybciej napiszę :). Aha, ostatnio mam więcej wydzieliny, jest albo przezroczysta, albo mleczna, też tak macie?

felqua

Fanka BB :)
Ja tez mam o wiele wiecej wydzieliny i o zupelnie innej konsystencji- bialka kurzego- mam nadzieje tylko ze to nie objawy grzybicze

reklama

iwosz

Czerwcowa mama'08
Anik - u mnie wydzielina taka glutowata, ciągnąca, raczej mleczna. I był też kawałek takiej jakby przezroczystej galaretki. Kłucia w pochwie, ból krocza to już normalne - i jeszcze takie uczucie rozpulchnienia. A dziś w nocy pojawily się bóle takie jak na miesiączkę - w ciągu dnia są od czasu do czasu... Zobaczymy...

Do góry