reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to już ???

reklama
Albo śpi sobie w najlepsze  :laugh:  :laugh:  :laugh:
Dziewczyny po zmianie wkładki nic takiego już się nie pojawiło.
Sama już nie wiem czy to nie było przez badanie - jak już wcześniej pisałam pani doktor badała mnie baaaaaaaaardzo dokładnie - aż główkę wyczuła.... Także zobaczymy....
ANIK78 pisze:
Mama Boo, bardzo fajny wątek, a co najważniejsze przydatny :)

U nas jest pobolewanie prawej strony podbrzusza (jak na @), ciężko mi oddychać, od 3-4 dni mam mniejszy apetyt (jem na siłę), ciągle chce mi się pić, puchną nogi. Brzuszek często się spina, boli krocze, mam kłucia w pochwie... jak przypomnę sobie, co jeszcze mi doskwiera, to jak najszybciej napiszę :). Aha, ostatnio mam więcej wydzieliny, jest albo przezroczysta, albo mleczna, też tak macie?
Anik ja mam bardzo podobne objawy. Praktycznie wszytsko to samo tylko wydzielina jest koloru mlecznego. No albo tak jak ten jeden raz różowego. Dziewczyny pszepraszam - głupio mi, że tak spanikowałam.... Rafał już 3 razy dzwonił. Biedny tatuś......
 
od jakiegoś czasu, po każdym badaniu ginekologicznym i z użyciem wziernika doktor ostrzega mnie, że może pojawić się trochę krwi/ krwistej wydzieliny i że to normalne - no i się pojawiało, ale tylko po badaniu (w ten sam dzień)
MamooBoo - nie przepraszaj, bo nie masz za co! Po tym jak Pytia opisała swoje objawy miałaś prawo podejrzewać, że to już niedługo; ja bym podejrzewała ;)
 
iwosz pisze:
od jakiegoś czasu, po każdym badaniu ginekologicznym i z użyciem wziernika doktor ostrzega mnie, że może pojawić się trochę krwi/ krwistej wydzieliny i że to normalne - no i się pojawiało, ale tylko po badaniu (w ten sam dzień)
MamooBoo - nie przepraszaj, bo nie masz za co! Po tym jak Pytia opisała swoje objawy miałaś prawo podejrzewać, że to już niedługo; ja bym podejrzewała  ;)
Ja nawet podejrzewalam... ;D ;) Tez mam mleczna wydzieline,ale jeszcze zadnej galaretki.Z tym czopem sluzowym to niedlugo wszystkie sgłupiejemy ::)
 
nie myśl już o tym MamooBoo - skup się na waszym mieszkanku, jak tam wszystko poustawiać aby było wygodnie i funkcjonalnie ;)
A panikować będziemy jeszcze nie raz ;D
 
Ja już powoli zaczynam schizować.... ::) ::) ::)
Coraz bardziej się boję porodu i tego wszystkiego co czeka mnie po nim... ::) ::) ::)
 
reklama
anian nie tylko ty. Ja to chodze jjak mnie brzuch zaboli do kibla i oglądam wkładkę. Mam żółtą wydzieline i brzuchol mnie cały czas bez przerwy nawala ale czekam do poniedziałku. Mam nadzieje że to tylko moja chora wyobraźnia panika i tyle. Ale i tak sie boje że w lutym urodze. Jakaś chyba nienormalna jestem :(
 
Do góry