reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

S.Magdalena

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Październik 2019
Postów
39
Cześć dziewczyny.
Potrzebuję porady, mianowicie staram się z mężem o dziecko, jest to nasz 3 miesiąc. Jutro (we wtorek, 10 grudzień) powinnam dostać @. Jednak jakiś już czas mierzę temperaturę, taka z najbliższych dni: piątek 36.94 , sobota 36.98 , niedziela 36.96, dzisiaj 37.03. Dodatkowo strasznie urosły mi piersi, bolą, gdy mąż dotyka sutków to strasznie mnie to irytuje no i w sobotę pojawiły się na nich niebieskie żyłki. Biust przed okresem powiększa się zawsze, ale nigdy do takiego stopnia i nigdy nie miałam żadnych żyłek. Jak myślicie, czy to może oznaczać że coś się tam zadziało? :) proszę o Wasze opinię, może miałyście podobne odczucia
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj temperatura jeszcze wyższa, mam 37.10 ;) testu narazie nie zrobię, mąż nie chcę żebym już robiła, jest bardzo zapobiegawczy a ja nie chcę robić testu bez jego wiedzy
 
reklama
Nie no ok, jestem tego świadoma. Mąż chce czekać aż do soboty z testem, no nic będę czekać ;) a czy to nie jest dobry znak że przed okresem temperatura rośnie a nie spada? no i te żyłki na biuście, nigdy czegoś takiego nie miałam. mąż nie może się przestać śmiać z tego że są. takie duże. bo ja z natury mam duży biust i przed okresem też jeszcze rośnie, ale takiego to nie było :p
 
Mam nadzieję, że to nie jest nakręcanie się. Nie podporządkowuje się tylko razem tak postanowiliśmy, że zrobimy test rano w sobotę kiedy oboje będziemy w domu. To jest nasza wspólna decyzja. Chciał przy Tym być więc to uszanuje i zaczekam.

A piszę tutaj bo wiadomo jak to kobieta, odczuwamy to wszystko zupełnie inaczej od naszych mężczyzn :) Ja od razu bym poleciała zrobić test :) mąż też co chwilę mnie pyta jak się czuję itp i myślę że on po cichu też myśli żeby zrobić go wcześniej, ale nie przyzna się :D no nic dziewczyny dziękuję Wam za poradę. Jak tylko zrobię test, dam Wam znać
 
Mam nadzieję, że to nie jest nakręcanie się. Nie podporządkowuje się tylko razem tak postanowiliśmy, że zrobimy test rano w sobotę kiedy oboje będziemy w domu. To jest nasza wspólna decyzja. Chciał przy Tym być więc to uszanuje i zaczekam.

A piszę tutaj bo wiadomo jak to kobieta, odczuwamy to wszystko zupełnie inaczej od naszych mężczyzn :) Ja od razu bym poleciała zrobić test :) mąż też co chwilę mnie pyta jak się czuję itp i myślę że on po cichu też myśli żeby zrobić go wcześniej, ale nie przyzna się :D no nic dziewczyny dziękuję Wam za poradę. Jak tylko zrobię test, dam Wam znać

To jest nakręcanie się. I po co czekać do soboty na test skoro jak okres nie przyjdzie do soboty to i tak będziesz już nastawiona przez te kilka dni, że to ciąża? Bez sensu.
Im szybciej zrobisz test, tym szybciej będziesz mogła umówić się do lekarza i zacząć brać witaminy ciążowe, np. bardzo ważny kwas foliowy, więc nie rozumiem po co to przeciągać.
 
Nie no ok, jestem tego świadoma. Mąż chce czekać aż do soboty z testem, no nic będę czekać [emoji6] a czy to nie jest dobry znak że przed okresem temperatura rośnie a nie spada? no i te żyłki na biuście, nigdy czegoś takiego nie miałam. mąż nie może się przestać śmiać z tego że są. takie duże. bo ja z natury mam duży biust i przed okresem też jeszcze rośnie, ale takiego to nie było [emoji14]

Mi przed okresem zawsze temperatura rosła , a w dniu miesiączki lub dzień przed zawsze spadała.
Osobiście nie wierzę w objawy ciążowe przed terminem spodziewanej miesiączki.
Na Forum jest cała masa wpisów gdzie dziewczyny doszukują się objawów ciążowych a potem przeżywają rozczarowanie.
Dla własnego dobra nie doszukuj się objawów ciazowych – tylko Beta i tylko pozytywny test.


Powodzenia[emoji1303]
 
Jednak co czuję kobieta to prawdą jest.
Dziewczyny zrobiłam dziś test, mam DWIE KRESKI!! ;)
 

Załączniki

  • IMG_20191212_061555.jpg
    IMG_20191212_061555.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 157
reklama
Do góry