reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża ?

Niestety dużo dzwigania jest w pracy więc wolę być spokojna I mieć pewność
Rozumiem Cie, miałam podobnie w pracy na dodatek stanie 8 godzin, a;e na szczęście można powiedzieć tak mnie plecy bolały że nie szło ustać i i jak sie dowiedziałam o ciąży to byłam na zwolnieniu ze względu na plecy, potem sie przeziębiłam, ale leków już nie bralam wtedy od rodzinnego.
 
reklama
Ja w gorącej wodzie kąpana 🤣🤣 negatyw niestety :/
 

Załączniki

  • IMG_20200605_160908508.jpg
    IMG_20200605_160908508.jpg
    2,8 MB · Wyświetleń: 130
Bolą mnie nazmianę jajniki raz lewy raz prawy, trochę dół, I mam napięcia brzucha chyba przez zaparcia, czego nigdy nie miewalam. Każdy Nawet minimalny ból uklucie wzbudza we mnie strach dopóki nie pójdę na pierwszą wizytę do lekarza. A to mój dzisiejszy test
 

Załączniki

  • 20200610_051939.jpg
    20200610_051939.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 86
reklama
Do góry