reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Łooo, to gdzie tam do 10 lipca!
Możesz spróbować oznaczyć betę wcześniej, ale to też max kilka dni przed terminem @, a nie dwa tygodnie przed...
 
reklama
ja robiłam betę w 23 dniu cyklu (standardowo 25) i już wyszła, pierwsze objawy ciązowe miałam jakoś w 20 dniu cyklu (owulacja 12 dc) więc to może być to, ale nie musi. Jesli chcesz robić testy to rób najwcześniej na 2 dni przed spodziewaną miesiączką, ale polecam zrobić betę - to niewiele wyższy koszt adaje pewność, nie musisz doszukiwać się cienia kreski :)
 
A ilu dniowe masz cykle? Bo przy standardowym 28 to teraz mniej więcej dopiero owulacja by wypadała.
 
Ja tak miałam, robiłam nawet posiew moczu. Kompletnie się nie spodziewałam ciazy ale okres się spóźniał i zrobiłam test owulacyjny bo takie miałam w domu. Wyszły pozytywne i to dało mi do myślenia. Teraz mam 5 miesięcznego bobaska. Życzę Ci oby tak było w Twoim przypadku :)
 
U mnie za każdym razem ciąża zaczynała się zapaleniem pęcherza. Teraz niestety też 😑
Naprawdę????? Ja właśnie wczoraj miałam zapalenie pęcherza i tak słabo się czuje jakby przeziębienie i się tak zastanawiam ,czekam oczywiście na pozytyw , już zeobilam test a okres dopiero 6 lipca 😞Się pośpieszyłam
 
No niestety naprawdę. Obecnie jestem z tego powodu na antybiotyku. Zapalenie pęcherza i pozytywny test w 23 dc beta w 24 dc potwierdziła ciążę
 
No niestety naprawdę. Obecnie jestem z tego powodu na antybiotyku. Zapalenie pęcherza i pozytywny test w 23 dc beta w 24 dc potwierdziła ciążę
Jaka masz długość cykli? Mnie brzuch boli już od kilku dni jakbym miała dostać zaraz okres ale już nie chce się nakręcać dzisiaj 22 dc już oczywiście test zrobiłam 😕
 
reklama
Do góry