reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

reklama
Kiedy miałaś owulacje? Plamienie implantacyjne zazwyczaj występuje w okolicach miesiączki a Ty masz ja dopiero dostać 10 lipca. Może dopiero teraz będzie owulka?
 
Ja powinnam mieć miesiączkę 23 czerwca do dnia dzisiejszego nic się nie dzieje robiłam test z 27 czerwca i był negatywny Zastanawiam się kiedy go powtórzyć
 
Ja powinnam mieć miesiączkę 23 czerwca do dnia dzisiejszego nic się nie dzieje robiłam test z 27 czerwca i był negatywny Zastanawiam się kiedy go powtórzyć
Gdyby to była ciąża, to już jest wiarygodny. Jeśli masz regularne cykle ,to przy takim spóźnienia, nawet robiony teraz ,pokaże 2 krechy
 
I myślę czy ten z 27 czerwca zrobiłam nie z 1 moczu tylko później może to też miało wpływ owulacji niby była 8czerwca według aplikacji które mi pomagają pilnować okresu itd
 
I myślę czy ten z 27 czerwca zrobiłam nie z 1 moczu tylko później może to też miało wpływ owulacji niby była 8czerwca według aplikacji które mi pomagają pilnować okresu itd

Aplikacja nie jest wyznacznikiem owulacji, bo organizm kobiety to nie mechanizm i na jego funkcjonowanie ma wpływ wiele czynników.
Powtórz test, jeśli jesteś w ciąży, to już na pewno wyjdzie.
 
reklama
Do góry