reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Aplikacja nie jest wyznacznikiem owulacji, bo organizm kobiety to nie mechanizm i na jego funkcjonowanie ma wpływ wiele czynników.
Powtórz test, jeśli jesteś w ciąży, to już na pewno wyjdzie.
Tak ja wiem o tym że aplikacja nie jest żadnym wyznacznikiem ale jakby nie było zawsze jak mi aplikacja wyliczała że będę miała okres to albo miałam dzień przed wskazanym przez aplikację albo dzień po i nigdy się nie zdarzyło tak by mi się aplikacja pomyliła
 
reklama
Tak ja wiem o tym że aplikacja nie jest żadnym wyznacznikiem ale jakby nie było zawsze jak mi aplikacja wyliczała że będę miała okres to albo miałam dzień przed wskazanym przez aplikację albo dzień po i nigdy się nie zdarzyło tak by mi się aplikacja pomyliła

NIGDY do tej pory ;) Ale ZAWSZE może być ten pierwszy raz ;)
 
NIGDY do tej pory ;) Ale ZAWSZE może być ten pierwszy raz ;)
Zrobiłam test negatyw ale postanowiłam iść zrobic badanie z krwi bo w 1 ciąży miałam bardzo blada 2 kreski pojechałam do ginekologa dał skierowanie na krew po czym zrobił usg i już bilo serduszko A na teście ledwo były te 2 kreski A tu będę miała chociaż pewność nie znoszę stanu nie wiedzy
 
dziewczyny czy któraś z Was miała rozwolnienie i później pozytywny test?
nie, miałam od razu ogromne uczucie senności, ale takiej,ze głowa leciała sama na biurko w pracy i po pracy i mrowienie w sutkach. Test wyszedł 4/5 dni przed planowym terminem miesiączki, bo objawy były tak silne. Nie da się tego pomylić i ja wiedziałam ze to to.
 
Na objawy ciąży to za wcześnie. Po prostu chcesz i sobie wmawiasz je i one faktycznie występują 🤦 ale nie hejtuje Cię bo też tak miałam kilka razy😂 jeśli Twoje cykle są regularne to zrób test 10 lipca lub kilka dni po-bardziej polecam po. Może się opóźnić przez "ciążę😂"(której żeby nie było życzę Ci najmocniej!). Ja w dzień spodziewanej miesiączki jak mam chęć zrobić test to wrzucam 6 zł do kubeczka. Mam już ponad stówke ubierana, a okres przychodzi zawsze 😑😑😑😑🤦🤦🤦🤦🤦
 
Po tygodniu raczej test Ci nic nie pokaże. Najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki. Może po prostu masz zapalenie pęcherza
Wstrzymaj się z testem...Zrelaksuj się i bądź dobrej myśli....❤️ Wiem,że łatwo się mówi...ale tak jak dziewczyny pisały lepiej wykonać go w dniu spodziewanej miesiączki ❤️ teraz ciesz się życiem 😘
 
Do góry