reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża ?

Dołączył(a)
1 Marzec 2021
Postów
4
Hej dziewczyny bardzo chciałabym mieć dzidziusia i zastanawiam się czy to mogą być objawy ciąży ?
1. W dniu dzisiejszym bardzo dużo mlecznego śluzu (nigdy przed okresem tak nie miałam ) okres ma być w niedzielę
2. Ogromne wahania nastroju
3. Bóle podbrzusza
4. Bok głowy i pleców doskwierał jakiś tydzień temu
5. Ciągle chce mi się kochać
6. Na piersiach pojawiły się żyłki i przy małym dotyku twardnieją
Robiłam wczoraj test ciążowy... Wiem może że za wcześnie ale nie wytrzymalam - wyszedł negatywny
7 wydaje mi się że jem więcej niż zwykle
 
reklama
Hej dziewczyny bardzo chciałabym mieć dzidziusia i zastanawiam się czy to mogą być objawy ciąży ?
1. W dniu dzisiejszym bardzo dużo mlecznego śluzu (nigdy przed okresem tak nie miałam ) okres ma być w niedzielę
2. Ogromne wahania nastroju
3. Bóle podbrzusza
4. Bok głowy i pleców doskwierał jakiś tydzień temu
5. Ciągle chce mi się kochać
6. Na piersiach pojawiły się żyłki i przy małym dotyku twardnieją
Robiłam wczoraj test ciążowy... Wiem może że za wcześnie ale nie wytrzymalam - wyszedł negatywny
7 wydaje mi się że jem więcej niż zwykle
Jeżeli test jest negatywny, to nie są to objawy ciąży. Te pojawiają się w skutek pojawienia i wzrostu hormonu ciążowego.

Czy wiesz kiedy były dni płodne? Ile dpo jesteś? Za ile termin miesiączki?
 
Hej dziewczyny bardzo chciałabym mieć dzidziusia i zastanawiam się czy to mogą być objawy ciąży ?
1. W dniu dzisiejszym bardzo dużo mlecznego śluzu (nigdy przed okresem tak nie miałam ) okres ma być w niedzielę
2. Ogromne wahania nastroju
3. Bóle podbrzusza
4. Bok głowy i pleców doskwierał jakiś tydzień temu
5. Ciągle chce mi się kochać
6. Na piersiach pojawiły się żyłki i przy małym dotyku twardnieją
Robiłam wczoraj test ciążowy... Wiem może że za wcześnie ale nie wytrzymalam - wyszedł negatywny
7 wydaje mi się że jem więcej niż zwykle
Objawy, które opisujesz równie dobrze mogą świadczyć o PMS 😉 Ile dpo jesteś? Jak długie masz cykle? Test robiłaś z porannego moczu? O jakiej czułości?
 
Objawy które wskazałas miałam przed każdym okresem 🙃 poczekaj parę dni i powtórz test a najlepiej to jedz oznaczyć poziom bety z krwi, wtedy wszystko będziesz wiedzieć. Rozumiem że bardzo chcesz dzidziusia ale uwierz że takie doszukiwanie się przed każdym okresem oznakow ciąży nie służy ci dobrze. Trzymaj się cieplutko 😘
 
Ogromny apetyt mialam po owulacji do dnia kiedy powinna byc miesiaczka. Moj mąż sie zasmial ze pewnie jestem w ciazy bo jem jak nigdy po za tym zadnych objawow. Dopiero 2 dni przed spodziewana @ podwyzszona temperatura ciala do ok 36,9 i uczucie gorąca wewnątrz a zimna na zewnatrz organizmu
 
Do góry