reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża??

Dołączył(a)
31 Lipiec 2016
Postów
4
Cześć dziewczyny Od tygodnia mam bóle brzucha coś podobnego jak te przy okresie, boli mnie raz prawy raz lewy jajnik, piersi mam nabrzmiałe ale to norma przed okresem u mnie. Dodatkowo jak nigdy nie mam zaparć tak się meczę z nimi też dpbry tydzień Przedwczoraj powinnam dostać okres. Dodam, że ja nigdy przed okresem nie odczuwałam żadnych bóli brzucha. Tylko ból piersi. Ból brzucha pojawiał się parę godzin po rozpoczęciu krwawienia w tym miesiącu kochalismy się z moim facetem w dni płodne bez zabezpieczenia. Tabletek anty nie brałam nigdy. Robiłam test ciążowy 3 dni temu i wyszedł negatywny. Miesiączka spóźnia się 3 dni.. co myślicie ? Bo ja zgłupiałam
 
reklama
Jeśli był stosunek może być i ciąża.
Zrób jeszcze jeden test z porannego moczu, lub odrazu betę z krwi-najpewniejsze.
Ale może po prostu miałaś jakieś stresy i miesiączka się przesunęła.
Na tym forum jest mnóstwo takich pytań, a odpowiedź będzie zawsze taka sama - Lekarz, test, beta.
Życzę żeby te badania pokazały wynik jakiego oczekujesz :)
 
Robiłam testy 3 dni.temu i okazuje się że jestem w ciąży ;) Tak się cieszę! 11go idę do ginekologa na potwierdzenie. To już wtedy będzie 6 tydzień:) Oby tylko z maleństwem było wszystko oki
 
Witam. 28 lipca skonczyla mi sie @ 27 lipca kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia i tak co dea dni. 3,4,5 sierpnia na papierze zauwazylam nitki krwi . Nie powiem jaki byl rodzaj sluzu bo ciezko okreslic. Od kilku dni syrasznie boli mnie glowa i ciagle bym spala,przez kilka dni mialam biegunke po jedzeniu. Okres mam nieregularny, co 24, 40,25 dni. Staramy sie o bobo. Sama juz nie wiem co myslec.
 
Witam. 28 lipca skonczyla mi sie @ 27 lipca kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia i tak co dea dni. 3,4,5 sierpnia na papierze zauwazylam nitki krwi . Nie powiem jaki byl rodzaj sluzu bo ciezko okreslic. Od kilku dni syrasznie boli mnie glowa i ciagle bym spala,przez kilka dni mialam biegunke po jedzeniu. Okres mam nieregularny, co 24, 40,25 dni. Staramy sie o bobo. Sama juz nie wiem co myslec.
Ciężko powiedzieć poczekaj zrób test lub betę.
 
reklama
Do okresu sporo czasu a juz bym chciala wiedziec ale nie wiem co z tym testem. Inni pisza ze po 10 dniach od zblizenia a inni ze w dzien miesiacKi
 
reklama
Do góry