reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
12 Kwiecień 2017
Postów
8
Witam:-) Mam do was pytanie i proszę o odpowiedzi i wsparcie . Staramy się z mężem o rodzeństwo dla synka. Ostatni okres miałam 15 marca. I podejrzewam że jestem w ciąży od ponad tygodnia mam kłucie i pobolewanie jajników, małe nudności,zgagę i niestety katar . Robiłam do tej pory 3testy i każdy wyszedł negatywny (wczoraj 2 testy i 3dni temu 1 test) Dziś powinnam dostać okres. Jak narazie cisza. Więc o co chodzi?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Rozwiązanie
Trzymam kciuki zeby sie udalo tak na prawde wystarczy jeden zloty strzal ☺ ale nikt Ci teraz bie odpowie czy sie udalo poczekaj fo 26dc przynajmniej i zrob test bedziemy czekac na wiadomosci.

hehe obym tylko nie osiwiała ze stresu do tego czasu :D

Z synem właśnie mieliśmy taki nasz złoty strzał jak piszesz :) Z córką to była mega niespodzianka (ale o nią starliśmy się po poronieniu).
Ja robilam testy przed spodziewana @ i byly negatywne, a dopiero tydzien po wyszla blada kreska [emoji14] wiec nie przejmuj sie na zapas [emoji6] bo stres nie pomaga, mi kolezanki z pracy poradzily, zebym nie starala sie o dziecko i nie myslala o tym obsesyjnie, bo to jest najgorsze [emoji6] wyjdzie samo [emoji1]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mialas wczesniej problemy z zajsciem w ciaze? Chociaz po pierwszym dziecku podobno pozniej jest latwiej o kolejne :) przynajmniej u mojej siostry sie sprawdzilo, ponad 2 lata sie starali o pierwsze, a drugie juz bez problemu [emoji2]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie tak sama już nie wiem :p podeszliśmy do tego na luzie. O syna staraliśmy się 4 miesiące. Więc trochę będę w szoku jeśli nam się uda za pierwszym razem :-) ale taka niepewność mnie zżera;-)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 
Wydaje mi się że to zgaga. Chociaż nigdy nie miałam. Czuję takie palenie w gardle po jedzeniu lub utrzymuje się kilka godzin :p Katar może być spowodowany zmianami hormonalnymi a to z kolei prowadzi do zwiększonego przepływu krwi przez śluzówkę.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 
Ja jestem w 21 tygodniu, u mnie nie bylo nacisku w sumie chcialam dziecko troche pozniej, ale teraz sie ciesze ze jestem w ciazy [emoji7]
I ja chcialam dziewczynke wiec pierwszy miesiac kochalismy sie 5 dni przed owu kolejny 4 potem 3 xD w koncu 2 i w dzien owu, bo juz myslalam ze mam problem po 4ch latach brania tabletek antykoncepcyjnych, odstawilam je w sumie prawie rok przed zajsciem, ale opinie slyszalam, ze tabletki maja wplyw pozniej u mnie na szczescie nie bylo problemu [emoji14] no i glowny objaw u mnie to drazliwosc piersi, maz nie mogl mnie dotknac i mowi mi ze cos jest nie tak bo nigdy nie mialam czegos takiego [emoji12] no i w koncu wyszlo szydlo z worka [emoji23]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam:-) Mam do was pytanie i proszę o odpowiedzi i wsparcie . Staramy się z mężem o rodzeństwo dla synka. Ostatni okres miałam 15 marca. I podejrzewam że jestem w ciąży od ponad tygodnia mam kłucie i pobolewanie jajników, małe nudności,zgagę i niestety katar . Robiłam do tej pory 3testy i każdy wyszedł negatywny (wczoraj 2 testy i 3dni temu 1 test) Dziś powinnam dostać okres. Jak narazie cisza. Więc o co chodzi?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Leć zrób jutro betę. Będziesz wiedziała na czym stoisz. Wyłącz myślenie;) wiem że to nie jest łatwe, bo sama się staram ale wiesz totalny spontan :)
 
reklama
Proponowałabym zrobić badanie krwi hcg. Kosztuje grosze, wynik dostaniesz tego samego dnia popołudniu lub następnego rano i będziesz wszystko wiedziała :) test ciążowy najlepiej jest zrobić z tydzień po spodziewanym okresie, ponieważ mają one różną czułość i wyniki mogą być różne. Jeśli chodzi o zgagę i inne objawy to wydaje mi się, że to trochę za wcześnie jeszcze... Tu może działać Twoja psychika.
 
Do góry