reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
16 Luty 2018
Postów
4
Witajcie. Ostatnia miesiączkę miałam 19.01. Cykle przeważnie co 27 dni. 12 lutego zdecydowaliśmy się z narzeczonym na stosunek przerywany (prawdopodobnie nie zdazyl wyjść na początku wytrysku lecz reszta spermy zostala wyrzucona na zewnatrz). Bylo to 2 dni przed planowanym okresem lecz nie dostałam go do tej pory. W noc po stosunku odczuwalam bóle jak przed okresem. Od 13.02 przez caly czas mam bole krzyzowe. Czy możliwe że w dzień stosunku moglam zajsc w ciaze?
 
reklama
Rozwiązanie
Btw. to też jest ujęte w ulotce, by test powtórzyć po 10 dniach. Dlatego pisałam ,,wg instrukcji testu". Generalnie nikt kilka dni po stosunku nie jest w stanie stwierdzić czy doszło do zapłodnienia i trzeba czekac, oh wait, to też już napisałam ;p
Btw. to też jest ujęte w ulotce, by test powtórzyć po 10 dniach. Dlatego pisałam ,,wg instrukcji testu". Generalnie nikt kilka dni po stosunku nie jest w stanie stwierdzić czy doszło do zapłodnienia i trzeba czekac, oh wait, to też już napisałam ;p
 
Ostatnia edycja:
Rozwiązanie
reklama
Do góry