reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być jeszcze zdrowa ciąża ??

Dołączył(a)
20 Listopad 2019
Postów
4
Hej. Od ponad dwóch lat walczę z niepłodnością. Już dwa razy poroniłam przed 6tc, teraz znów jestem w ciąży i baaardzo bym się cieszyła, gdyby nie ta beta. Dn. 15.11 wynosiła 10, 18.11. - 30 a dziś 20.11 tylko 43 :( Czy możliwe jeszcze jest, że coś z tego będzie, a nawet nie coś a KTOŚ ? Proszę o Wasze opinie i doświadczenia. Pozdrawiam.
 
reklama
Przyrost rzeczywiście trochę mały. Ale różne cuda się zdarzają. Jeżeli jednak skończy się poronieniem to proponuję poszerzyć diagnostykę. Kariotypy, hormony, może trzeba będzie coś pogrzebać w immunologii.
 
Poczekaj do piątku bo wtedy lepiej widać przyrosty.
No i własnie tu jest problem, bo jutro wieczorem mam wziąć zastrzyk na te KIR;y. Mój dr mówił, żeby zawsze sprawdzać czy jest z beta wszystko ok przed zastrzykiem bo podobno nie są one obojętne dla organizmu i lepiej nie faszerować się nimi jakby i tak ciąża była spisana na straty :(
 
Mało prawdopodobne, ze bedxie dobrze. Na początku Beta hcg rośnie ok. 100-200% jak są takie niskie wartości, a nawet więcej. Później zwalnia do ok. 50-70%... a u Ciebie nie ma nawet 50% przy takiej wartosci...
 
Mało prawdopodobne, ze bedxie dobrze. Na początku Beta hcg rośnie ok. 100-200% jak są takie niskie wartości, a nawet więcej. Później zwalnia do ok. 50-70%... a u Ciebie nie ma nawet 50% przy takiej wartosci...
Dziękuję za szczerą odpowiedź, dziś znów niewielki przyrost do 55. Jutro jade do lekarza, zobaczymy co powie :)
 
reklama
reklama
Do góry