)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Czy to może już

Milenaa0810

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dobry wieczór.
Jak dzisiaj pisałam wcześniej jestem w 39 tyg w piątek zaczynam 40 tydz. Byłam u lekarza na ktg wyszły mi skurcze ale nic nie czuje więc dzisiaj za waszymi radami które w sumie okazały się słuszne nie zgłosiłam się do szpitala. Ale gdy poszłam do sklepu i posprzątalam trochę mieszkanie i położyłam się do łóżka gdzieś ok godz 19 tak dopiero teraz poczułam silny ból w górnej części brzucha gdy to przeszło poczułam ból w dolnej części brzucha i plecach oraz mam nie mijająca zgage. Dziecko zaczęło bardzo się wiercic i rozpychac. Może któraś z was miała taki przypadek.

reklama

Jadwiga orłowska

Fanka BB :)
Miasto
Paris
Rozwiązania
3
Byc może dziecko sie obróciło . To nie wyglada na początek porodu.
Obserwuj ruchy dziecka. czesto tak sie wiercili? Odbiega od normy, czy czasem juz tak było?

Milenaa0810

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Byc może dziecko sie obróciło . To nie wyglada na początek porodu.
Obserwuj ruchy dziecka. czesto tak sie wiercili? Odbiega od normy, czy czasem juz tak było?
Czasem już tak było. Ale z tego co mi wiadomo już jest prawidłowo ułożone i dość nisko.

Jadwiga orłowska

Miasto
Paris
Rozwiązania
3
Zgaga najprawdopodniej jest od ruchów dziecka.
Jeśli cie niepokoi mozesz pojechać zrobic ktg, czy wszystko dobrze z dzieckiem . Jeśli bedzie o mozesz wrócić do domu. Tylko to wszystko zalezy od szpitala

Milenaa0810

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zgaga najprawdopodniej jest od ruchów dziecka.
Jeśli cie niepokoi mozesz pojechać zrobic ktg, czy wszystko dobrze z dzieckiem . Jeśli bedzie o mozesz wrócić do domu. Tylko to wszystko zalezy od szpitala
Ktg miałam robione we wtorek i wszystko było ok no tylko tyle że były te skurcze których ja normalnie nie czuje

Jadwiga orłowska

Miasto
Paris
Rozwiązania
3
Ktg sprawdza tez tętno dziecka dlatego jeśli bardzo cie niepokoją te ruchy to mozesz sprawdzić.

Na porod to nie wyglada

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
To nie poród, a zgagę pod koniec obu ciąż miałam potworną...
Spokojnie czekaj :)

Rocielle

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dla mnie to tez nie porod. Przy porodzie bol narasta a przy przepowiadajacych zdarza sie pojedynczy bolesny skurcz.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry