reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może już

Milenaa0810

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2019
Postów
49
Dobry wieczór.
Jak dzisiaj pisałam wcześniej jestem w 39 tyg w piątek zaczynam 40 tydz. Byłam u lekarza na ktg wyszły mi skurcze ale nic nie czuje więc dzisiaj za waszymi radami które w sumie okazały się słuszne nie zgłosiłam się do szpitala. Ale gdy poszłam do sklepu i posprzątalam trochę mieszkanie i położyłam się do łóżka gdzieś ok godz 19 tak dopiero teraz poczułam silny ból w górnej części brzucha gdy to przeszło poczułam ból w dolnej części brzucha i plecach oraz mam nie mijająca zgage. Dziecko zaczęło bardzo się wiercic i rozpychac. Może któraś z was miała taki przypadek.
 
reklama
Byc może dziecko sie obróciło . To nie wyglada na początek porodu.
Obserwuj ruchy dziecka. czesto tak sie wiercili? Odbiega od normy, czy czasem juz tak było?
 
Zgaga najprawdopodniej jest od ruchów dziecka.
Jeśli cie niepokoi mozesz pojechać zrobic ktg, czy wszystko dobrze z dzieckiem . Jeśli bedzie o mozesz wrócić do domu. Tylko to wszystko zalezy od szpitala
 
Zgaga najprawdopodniej jest od ruchów dziecka.
Jeśli cie niepokoi mozesz pojechać zrobic ktg, czy wszystko dobrze z dzieckiem . Jeśli bedzie o mozesz wrócić do domu. Tylko to wszystko zalezy od szpitala
Ktg miałam robione we wtorek i wszystko było ok no tylko tyle że były te skurcze których ja normalnie nie czuje
 
Dla mnie to tez nie porod. Przy porodzie bol narasta a przy przepowiadajacych zdarza sie pojedynczy bolesny skurcz.
 
reklama
Do góry