reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może już

A ja bym dla spokoju pojechala srawdzic n ktg. Ja mam wysoki prog bolu. W 40 tyg. Trafilam do szpitala z wysokim cisnieniem. Dwa dni po terminie zaczal bolec mnie brzuch i czesto korzystalam z wc wiec stwierdzilam, ze organizm sie oczyszcza. Na ktg zero skurczy. Zorientowalam siezl, ze to porod dopiero kiedy dostalam boli z krzyza a mialam juz wtedy 6cm rozwarcia takze czasami lepiej jechac i potwierdzic, ze nic sie nie dzieje niz jechac za pozno
 
reklama
Dla mnie to tez nie porod. Przy porodzie bol narasta a przy przepowiadajacych zdarza sie pojedynczy bolesny skurcz.
Niekoniecznie. Moje przepowiadajace były normalnie bolesne, do tego regularne nawet co 5min, ale za to krótkie i wyciszały się po max kilku godzinach. Wyciszaly się też zazwyczaj po nospie czy cieplej kąpieli

Porodowe za to były regularne, coraz dłuższe i nic nie było w stanie ich wyciszyć...
 
Dobry wieczór.
Jak dzisiaj pisałam wcześniej jestem w 39 tyg w piątek zaczynam 40 tydz. Byłam u lekarza na ktg wyszły mi skurcze ale nic nie czuje więc dzisiaj za waszymi radami które w sumie okazały się słuszne nie zgłosiłam się do szpitala. Ale gdy poszłam do sklepu i posprzątalam trochę mieszkanie i położyłam się do łóżka gdzieś ok godz 19 tak dopiero teraz poczułam silny ból w górnej części brzucha gdy to przeszło poczułam ból w dolnej części brzucha i plecach oraz mam nie mijająca zgage. Dziecko zaczęło bardzo się wiercic i rozpychac. Może któraś z was miała taki przypadek.

I jak tam? Pojechalas do szpitala? Maluszek już na świecie? :)
 
Do góry