reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Czy to możebyć ciąża ?

C.K

Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny.
Opowiem wam w skrócie o co dokładnie chodzi i chciałabym się dowiedzieć jak to było w waszym przypadku. Proszę o kulturę i o wypowiadanie się dziewczyn które chcą podzielić się własnymi doświadczeniami. 😊 Bez żadnych niepptrzebnych komentarzy 😉

Staramy się z mężem o dzidziusia już 1,5 roku. Bardzo chciałabym być w ciąży. Moje cykle są nieregularne i czasem bardzo długie. Najdłuższy cykl miałam w grudniu 39 dni. @ zaczeła się 16.12 -20.12 i do dnia dzisiajszego nie mam okresu ,a to już 44 dc. W terminie kiedy powinnam dostać okres (według mojej aplikacji) miałam delikatnie zabarwiony śluz na brązowo, było tego bardzo mało. W niedziele zrobiłam test ciażowy i dojrzałam tam dosłownie cień cienia drugiej kreski. Dziś po południu wykonałam drugi test i jedna kreska. Jutro z samego rana chcę testować 3 raz jeśli @ nie zjawi się dziś w nocy. Mój śluz jest galaretowaty, przezroczysty z dodatkiem jakby białych grudek nie ma go bardzo dużo (nigdy nie bywałam mokra). Piersi się powiekszyły i bolą , czasem pobolewa mnie brzuch jak na okres ale nie jest to identczny ból. Dziś zaczęło mnie kłuć w prawym jajniku i mam jakby uczucie wzdęcia. Miałam wykonywanie badania hormonalne, cytologie wszystko jest wporządku.

Powiedzcie mi jak było u was ...
Czy miałyście testy negatywne ,a jednak ciąża była, lub po ilu wyszedł wam test pozytywny ?
Jakie mniej wiecej miałyście objawy ?
Jak to u was z tym śluzem ?
Probuje coś wyłapać bo mam nadzieje ,że to jednak TO!!! I mój organizm nie robi mi psikusa znów z przedłużeniem cyklu , bo to już byłby mój rekord 44 dni 😱

reklama

29moniska94

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny.
Opowiem wam w skrócie o co dokładnie chodzi i chciałabym się dowiedzieć jak to było w waszym przypadku. Proszę o kulturę i o wypowiadanie się dziewczyn które chcą podzielić się własnymi doświadczeniami. 😊 Bez żadnych niepptrzebnych komentarzy 😉

Staramy się z mężem o dzidziusia już 1,5 roku. Bardzo chciałabym być w ciąży. Moje cykle są bardzo nieregularne i czasem bardzo długie. Najdłuższy cykl miałam w grudniu 39 dni. @ zaczeła się 16.12 -20.12 i do dnia dzisiajszego nie mam okresu ,a to już 44 dc. W terminie kiedy powinnam dostać okres (według mojej aplikacji) miałam delikatnie zabarwiony śluz na brązowo, było tego bardzo mało. W niedziele zrobiłam test ciażowy i dojrzałam tam dosłownie cień cienia drugiej kreski. Dziś po południu wykonałam drugi test i jedna kreska. Jutro z samego rana chcę powtorzyć jeśli @ nie zjawi się dziś w nocy. Mój śluz jest galaretowaty przezroczysty z dodatkiem jakby białych grudek nie ma go bardzo dużo (nigdy nie bywałam mokra). Piersi się powiekszyły i bolą , czasem jakby pobolewa mnie brzuch jak na okres ale nie jest to identczny ból. Dziś zaczęło mnie kłuć jakby w prawym jajniku i mam jakby uczucie wzdęcia. Miałam wykonywanie badania hormonalne, cytologie wszystko jest wporządku.

Powiedzcie mi jak było u was ...
Czy miałyście testy negatywne ,a jednak ciąża była, lub po ilu wyszedł wam test pozytywny ?
Jakie mniej wiecej miałyście objawy ?
Jak to u was z tym śluzem ?
Probuje coś wyłapać bo mam nadzieje ,że to jednak TO!!! I mój organizm nie robi mi psikusa znów z przedłużeniem cyklu , bo to już byłby mój rekord 44 dni 😱
My staraliśmy się o Dzidzie 4 lata. Zaczynałam tracić nadzieję... Kiedy poszłam do lekarza okazało się że moje cykle są bezowulacyjne, terapia hormonalna a potem cykle stymulowane. Udało się w 2 cyklu z clo, chociaż owulacja musiała wystąpić bardzo późno. Na monitoringu cyklu w dniu 12 i 14 lekarz powiedział że trzeba zmienić lek, bo pęcherzyk nie rośnie. A jednak to właśnie TEN cykl okazał się szczęśliwy.

Objawów ciąży nie miałam żadnych. Pierwszy test zrobiłam w 35 dc (moje cykle zwykle trwały 32-35 dni) wyszedł negatywny, dopiero po tygodniu gdy @ dalej nie było w 42 dc zobaczyłam 2 krechy 🤩 w tym dniu zrobiłam również betę która wynosiła ok 450 😊
Żadnych mdłości, zwrotów głowy itp nie miałam 😆

C.K

Rozwiązania
0
Dziękuję bardzo za odpowiedz. Czyli jeszcze jest jakaś nadzieja , że może jednak jutro test wyjdzie pozytywny. Bardzo bym tego chciała ;)

Wesoła_Aga

Rozwiązania
0
Hmmm... szkoda, że otwierasz nowy wątek tematu zamiast dołączyć do staraczek i tam kontynuować temat. Robi się niepotrzebne zamieszanie i śmietnik...

Testy mogą nie wykazywać hormonu dłuższy czas. Dziewczyny na forum pisały, że nawet im wychodziły negatywne po terminie miesiączki, także taki urok testów.

Oby @ nie przyszła :)

Co do objawów to są one bardzo różnorodne i nigdy nie można wiedzieć w stu procentach czy zwiastują @ czy ciąże...

Suri373

Rozwiązania
0
Ja jak się starałam o ciszę to objawy ciąży miałam co miesiąc przed miesiączka. Mózg miałam w ciąży już.

Ale jak już się udało to czułam głową, mózgiem, kobiecym przeczuciem że teraz to już to. I pozytywny test wyszedł chyba 3 dni po terminie miesiaczki.

annkow111

Rozwiązania
0
U mnie było podobnie. Pierwszy test wyszedł cień cienia. Następny za jakies dwa dni jedna kreska. Kolejny jedna. Rozczarowanie bo znowu się nie udało... Jednak bolały mnie piersi jak nigdy. I jakos po terminie misiaczki zaczęłam plamic na brązowo. Z tym ze bez bólu - a u mnie 1 dzien był nieprzyjemny. Zrobilam kolejny test i dwie kreski. I teraz mam piękna córkę 😊

Aga1402

Rozwiązania
0
Ja mam dziś 37 dzien cyklu i czekam na okres . W 32 dc wyszedł mi pozytywny test ( załączam zdjęcie) a po nim 3 następne negatywne.
20200124_101902.jpg

reklama

C.K

Rozwiązania
0
No więc zrobiłam dziś test rano z pierwszego moczu jedna kreska. Więc zaczekam jeszcze trochę, albo przyjdzie @ albo pójdę w przyszłym tygodniu na bete. Nie chcę iść już teraz na bete ponieważ przy moich nieregularnych cyklach różnie bywa (kiedyś poszłam i zaraz na drugi dzień okres się pojawił) ,ale teraz to już 45dc , więc mój organizm albo oszalał albo zrobi mi super niespodziankę. Mieszkam w Norwegii więc u nas też trochę inaczej podchodzą do ciąży i różnych badań. 12 lutego także mam wizytę u ginekologa , bardziej w sprawie uregulowania okresu. Ale mam nadzieje , że już nie będzie tego trzeba robić i okaże się , że fasolka we mnie rośnie.

Do góry