reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to możliwe że jestem w ciąży!?

Dołączył(a)
2 Marzec 2020
Postów
4
Witam.. Miałam miesiączkę 12 lutego i to bardzo obfita która trwała 5 dni.. 27 lutego zrobiłam test z krwi i wyszło 7.6 .. Gdzie norma dla ciąży.. To powyżej 5... Wyszło że to 3 tydzień... Powiedzcie czy.. To możliwe? Jak? Gdzie moja miesiączka skończyła się 17.. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
reklama
Popieram Panią wyzej. Albo może pozna owulacja i krwawienie już w ciąży (chyba też występują)? A dlaczego robiłaś wgl wtedy bete ? I właśnie ważne czy powtorzylas
 
Dziś zrobiłam.. Powtórnie betę... Zobaczymy jaki wynik wyjdzie jutro .. Na dodatek .. Ta miesiączka 12 lutego przyszła z prawie 2 tygodniowym opóźnieniem .. W pt zrobiłam też test ciążowy.. Zakupiony w aptece.. I wyszedl ujemny ...
 
reklama
reklama
Do góry