reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to możliwe ??

Klaudipatty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2021
Postów
152
Cześć kochane
18 listopada robiłam betę która wyszła poniżej 2.30
20 listopada wystąpiła planowo miesiączka która trwała 3 dni i była obfita ze skrzepami
Od kilku dni rano miewam mdłości oraz czuje się tak inaczej tkliwy brzuch oraz łapie mnie senność
Postanowiłam zrobić test czy wy też ten cień widzie? Dodam że pojawił się od razu
Czy to możliwe że to ciąża mimo miesiączki nie wiem jak to odebrać
Potwierdzona owulacja 9 listopada monitoringiem
 

Załączniki

  • 2D5B749E-D174-43E4-BE94-0399CE2EB360.jpeg
    2D5B749E-D174-43E4-BE94-0399CE2EB360.jpeg
    328,3 KB · Wyświetleń: 302
reklama
Jeżeli owu była 9, to beta z 18.11 była trochę za wcześnie zrobiona.
Jak dla mnie to okres wyklucza ciążę, kreski nie widzę, ale co Ci szkodzi skoczyć na betę?
 
Zdjęcie zostało zrobione od razu wiec nie zdążył się wybarwić
Jutro powtórzę z rana i jeżeli sytuacja powtórzy się pójdę na betę w poniedziałek
Ja nie miałam nigdy takich testów, które "nie zdążyły się wybarwić". Ale skoro beta ma Cię uspokoić to ja zrób.
 
reklama
Niestety ale zgodę się jest negatywny..one lubią oszukiwać, ta szybka to najgorsze co może być i testowa kreska często w nich prześwituje
Najgorsze testy ever
 
Do góry