reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to na pewno ciąża?

loseness

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Listopad 2017
Postów
50
Cześć dziewczyny.

Miesiączka spóźnia mi się już 8 dni. Cykle zawsze miałam regularne co 27 dni, dziś jest 34 dzień cyklu. Postanowiłam zrobić test ciążowy. Zrobiłam go dziś około godziny 12.00.
Jak myślicie czy to na pewno ciąża?
Pozdrawiam serdecznie :)
 

Załączniki

  • IMG_20181210_130416.jpg
    IMG_20181210_130416.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 262
reklama
Cześć dziewczyny.

Miesiączka spóźnia mi się już 8 dni. Cykle zawsze miałam regularne co 27 dni, dziś jest 34 dzień cyklu. Postanowiłam zrobić test ciążowy. Zrobiłam go dziś około godziny 12.00.
Jak myślicie czy to na pewno ciąża?
Pozdrawiam serdecznie :)
Myślę że na milion procent [emoji6]
 
Cześć dziewczyny.

Miesiączka spóźnia mi się już 8 dni. Cykle zawsze miałam regularne co 27 dni, dziś jest 34 dzień cyklu. Postanowiłam zrobić test ciążowy. Zrobiłam go dziś około godziny 12.00.
Jak myślicie czy to na pewno ciąża?
Pozdrawiam serdecznie :)
Testy nie oszukują w tą stronę , a już na pewno nie taka krecha [emoji16] planowana ciąza ? Gratulacje to teraz umawiać się do lekarza [emoji106]
 
reklama
Do góry