• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Czy to nie za szybko???

ja myślę że nie ma się co martwić brakiem włosków...nie ma na to reguły...moja córcia urodziła się z taką czupryną że wszyscy byli w szoku...dodatkowo waga prawie 5 kg więc wyglądała jakby miała co najmniej ze 3 miesiące..co do siadania to jeśli nie zmuszasz dziecka i nie sadzasz na siłę to myślę że jest ok...świadczy to tylko o tym że Twoja dzidzia jest bardzo silna...



Majeczko(*)...pozostaniesz w naszych sercach na zawsze Aniołku
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry