reklama

Czy to poronienie??:(

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez ***KASIA***, 28 Lipiec 2009.

1. ***KASIA***

***KASIA***

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam.

18.07 zaczął mnie boleć dół brzucza myślałam, że to przed miesiączką ,ale nie dostałam jej przez następne 4 dni. Pomyślałam "może jestem z ciąży.
    Zrobiłam test i wyszedł pozytywny :-), ale martwiłam sie bólem podbrzusza.
    23.07 pojechałam do ginekologa, zbadał mnie, zrobił USG i powiedział, że to dopiero początki jeszcze nie widać płodu, dopiero zagnieżdża sie, ale wszystko jest OK i brzuch może boleć na początku ciąży. Uspokoił mnie, ale nie na długo.
    Następnego dnia wieczorem zaczełam krwawić. Pojechałam na pogotowie lekarka powiedziała, że mogę ronić, albo i nie. USG mi nie zrobiła bo akurat przegrzał się apatar. Leżałam 2 dni. 3 dnia krwawienie ustąpiło więc wstwłam, a wieczorem znowu zaczełam krwawić, ale tym razem jest bardziej nasilone (wygląda jak miesiączka). I znowu leże. Jutro idę do ginekologa i spodziewam się najgorszego, ale gdzieś tam mam malutką nadzieje, że może.....
    Z pierwszym dzieckiem było wszystko ok.
    Może ktoś z Was miał podobne problemy .

2. Koti81

Koti81 Gracjanek <3<3<3

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kasiu, jedź może do szpitala na izbę przyjęć? Powinni Cię zbadać. Może wystarczy podać progesteron i będzie dobrze. Co za baba w tym pogotowiu :no:

3. reklama
  4. ***KASIA***

***KASIA***

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jestem zapisana na jutro do lekarza. On ma lepszy sprzęt niż w szpitalu.
    Nie wiem czy czekać czy jechać.

5. ilonka26

ilonka26 czekając na cud

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to zależy od ciebie, ja gdy tylko dostrzegłam, ze krwawię pojechałam od razu do szpitala

6. Koti81

Koti81 Gracjanek <3<3<3

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja tez bym nie wytrzymala i pojechala

7. ***KASIA***

***KASIA***

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ale już byłam w szpitalu i nic... kazali czekać co będzie dalej.

8. ***KASIA***

***KASIA***

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Właśnie wróciłam od lekarza. Prawdopodobnie jest to ciąża pozamaciczna, ale to jeszcze nie jest pewne. Być może jest to wczesna ciąża i jeszcze nie widać pęcherzyka płodowego w macicy, a w jajowodzie jest coś co go przypomina.
    W poniedziałek się wszystko wyjaśni. Jaśli w macicy pojawi się pęcherzyk to wszystko będzie ok. A jeśli to coś w jajowodzie się powiększy, będzie to znaczyło że czeka mnie operacja i usuną pęcherzyk.:no:

9. ilonka26

ilonka26 czekając na cud

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    oj, trzymam kciuki żeby jednak wszystko było dobrze, trzymaj się słońce

10. reklama
  11. Koti81

Koti81 Gracjanek <3<3<3

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja tez trzymam kciuki &&&&&

12. ***KASIA***

***KASIA***

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziękuje Wam. Ja też mam nadzieje, że wszystko dobrze się skończy.

Poleć forum