reklama

Czy to poronienie??:(

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez ***KASIA***, 28 Lipiec 2009.

1. ***KASIA***

***KASIA*** Początkująca w BB

Witam.

18.07 zaczął mnie boleć dół brzucza myślałam, że to przed miesiączką ,ale nie dostałam jej przez następne 4 dni. Pomyślałam "może jestem z ciąży.
    Zrobiłam test i wyszedł pozytywny :-), ale martwiłam sie bólem podbrzusza.
    23.07 pojechałam do ginekologa, zbadał mnie, zrobił USG i powiedział, że to dopiero początki jeszcze nie widać płodu, dopiero zagnieżdża sie, ale wszystko jest OK i brzuch może boleć na początku ciąży. Uspokoił mnie, ale nie na długo.
    Następnego dnia wieczorem zaczełam krwawić. Pojechałam na pogotowie lekarka powiedziała, że mogę ronić, albo i nie. USG mi nie zrobiła bo akurat przegrzał się apatar. Leżałam 2 dni. 3 dnia krwawienie ustąpiło więc wstwłam, a wieczorem znowu zaczełam krwawić, ale tym razem jest bardziej nasilone (wygląda jak miesiączka). I znowu leże. Jutro idę do ginekologa i spodziewam się najgorszego, ale gdzieś tam mam malutką nadzieje, że może.....
    Z pierwszym dzieckiem było wszystko ok.
    Może ktoś z Was miał podobne problemy .

2. Koti81

Koti81 Gracjanek <3<3<3

Kasiu, jedź może do szpitala na izbę przyjęć? Powinni Cię zbadać. Może wystarczy podać progesteron i będzie dobrze. Co za baba w tym pogotowiu :no:

3. reklama
  4. ***KASIA***

Jestem zapisana na jutro do lekarza. On ma lepszy sprzęt niż w szpitalu.
    Nie wiem czy czekać czy jechać.

5. ilonka26

ilonka26 czekając na cud

to zależy od ciebie, ja gdy tylko dostrzegłam, ze krwawię pojechałam od razu do szpitala

6. Koti81

Koti81 Gracjanek <3<3<3

ja tez bym nie wytrzymala i pojechala

7. ***KASIA***

Ale już byłam w szpitalu i nic... kazali czekać co będzie dalej.

8. ***KASIA***

Właśnie wróciłam od lekarza. Prawdopodobnie jest to ciąża pozamaciczna, ale to jeszcze nie jest pewne. Być może jest to wczesna ciąża i jeszcze nie widać pęcherzyka płodowego w macicy, a w jajowodzie jest coś co go przypomina.
    W poniedziałek się wszystko wyjaśni. Jaśli w macicy pojawi się pęcherzyk to wszystko będzie ok. A jeśli to coś w jajowodzie się powiększy, będzie to znaczyło że czeka mnie operacja i usuną pęcherzyk.:no:

9. ilonka26

ilonka26 czekając na cud

oj, trzymam kciuki żeby jednak wszystko było dobrze, trzymaj się słońce

10. reklama
  11. Koti81

Koti81 Gracjanek <3<3<3

ja tez trzymam kciuki &&&&&

12. ***KASIA***

Dziękuje Wam. Ja też mam nadzieje, że wszystko dobrze się skończy.

Poleć forum