reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy tu naprawdę są 2 kreski???

Szczerze? Mi trochę szampon pomógł ale nie bardzo, żadnych tabletek na to nie biorę, a może powinnam chociaż nie jest już tak źle. Plus jak będziesz karmić kp tzn piersią to i tak zbytnio leków żadnych czy suplementów nie można brać. Z tego co słyszałam to po ciąży włosy które muszą wylecieć to muszą. Mi lekarz jak zobaczył pęcherzyk kazał typowo brać witaminy dla ciężarnych już od wczesnej ciąży. I super tylko trzymać kciuki do szczęśliwego rozwiązania. Termin na listopad?
Tak dokładnie 17 listopad :)
Akurat przed świętami brzdąc 🙂
To pozostają po ciązy wcierki w skórę głowy o ile siły i czas na to będą :)
Mi lekarz zapisał folik i poinformował żeby dużo owoców i warzyw wprowadzić. Jak będę w aptece to może witaminki jakieś dokupie nie zaszkodzi :)
 
reklama
Tak dokładnie 17 listopad :)
Akurat przed świętami brzdąc [emoji846]
To pozostają po ciązy wcierki w skórę głowy o ile siły i czas na to będą :)
Mi lekarz zapisał folik i poinformował żeby dużo owoców i warzyw wprowadzić. Jak będę w aptece to może witaminki jakieś dokupie nie zaszkodzi :)
U nas było bardzo podobnie, tyle, że mój maluszek zaplanował szybciej się na świecie pojawić. Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Warto wszystko przejść [emoji5] a nie zaszkodzi witaminy w aptece wziąść tylko powiedz jakie Ci poradził ginekolog brać wtedy coś dobiorą.
A owoce jak najbardziej nie zaszkodzą, ale wszystkiego myślę też że nie dostarczą.
 
U nas było bardzo podobnie, tyle, że mój maluszek zaplanował szybciej się na świecie pojawić. Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Warto wszystko przejść [emoji5] a nie zaszkodzi witaminy w aptece wziąść tylko powiedz jakie Ci poradził ginekolog brać wtedy coś dobiorą.
A owoce jak najbardziej nie zaszkodzą, ale wszystkiego myślę też że nie dostarczą.
Staram się zdrowo jeść ale coś kupie, ginekolog dał mi darmowa próbkę witamin do 12 tyg ciąży z imbirem na mdłości no ale ja nie mam mdłości 😁 tak teraz patrzę na te moje USG i wychodzi ze pęcherzyk ma 9,5 mm czyli zgodnie wskazuje na 6 tydz i według moich obliczeń tez ale USG pokazuje 5 tydz sama nie wiem już. Za 2 tyg mam nadzieję że zobaczę zarodek i serce mojej kruszki😍
 
Staram się zdrowo jeść ale coś kupie, ginekolog dał mi darmowa próbkę witamin do 12 tyg ciąży z imbirem na mdłości no ale ja nie mam mdłości [emoji16] tak teraz patrzę na te moje USG i wychodzi ze pęcherzyk ma 9,5 mm czyli zgodnie wskazuje na 6 tydz i według moich obliczeń tez ale USG pokazuje 5 tydz sama nie wiem już. Za 2 tyg mam nadzieję że zobaczę zarodek i serce mojej kruszki[emoji7]
Praktycznie patrzą wszędzie na termin z miesiączki. To dobrze, że mdłości nie masz, ja dopiero od 10-12 tc miałam wymioty ale to tylko przez 2 tygodnie. Witaminy nie zaszkodzą.
 
Byłam na umówionej wizycie :) zarodek jest, bijące serduszko też, 8 tydzień ciąży :-)
Szczęście ogromne!!!! Teraz seria badań i kolejna wizyta 28.04 , dalej w to nie wierzę
Nie mam mdłości, ale mam taką ochotę na słodkie!! Śnią mi się czekolady :)
Gratulacje i oby do szczęśliwego rozwiązania
 
reklama
Czułam że jestem w ciąży :) objawy tak subtelne dla mnie ale zauwazajace, tylko lekko brzuch boli ale czekam już w kolejce na betę!!!
Test robiłam przedwczoraj a betę wczoraj wynik 271 mlU/ml
 

Załączniki

  • 26C6D5E4-555C-4320-8ABA-D9FB9E4E4FF6.jpeg
    26C6D5E4-555C-4320-8ABA-D9FB9E4E4FF6.jpeg
    34,7 KB · Wyświetleń: 36
Do góry