reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy tu naprawdę są 2 kreski???

Hejka wam :) mineło 9 dni od mojego wpisu a jak tu kochane wytrwać do 6 kwietnia? Może iść wcześniej gdzies prywatnie na USG czy się wstrzymać? Co byście zrobiły? To jednak jeszce 2,5 tyg a tak bardzo bym chciała usłyszeć już bicie serca 💗
Najlepiej poczekac do około 7 tc chodz ja ze względu na plemienia bylam w 5+4 bodajże i było serduszko
 
reklama
Hejka wam :) mineło 9 dni od mojego wpisu a jak tu kochane wytrwać do 6 kwietnia? Może iść wcześniej gdzies prywatnie na USG czy się wstrzymać? Co byście zrobiły? To jednak jeszce 2,5 tyg a tak bardzo bym chciała usłyszeć już bicie serca 💗

Ja radzę ćwiczyć cierpliwość, przyda Ci się ;)
 
Hejka dziewczyny!
Wiem wiem pomyślicie że ze mnie wariatka 🤣 no ale może coś w tym jest więc biorę na klatkę.
Byłam dziś prywatnie u lekarza, mój prezent na jutrzejsze urodziny.
Był pecherzyk ciazowy i żółtkowy i ciąża ok 5/6 tydzień zarodka jeszcze brak.
Kolejna wizyta za 2 tyg i mam nadzieję że już usłyszę serce.
Moja pierwsza ciąża i się stresuje 😆 ale jestem szczęśliwa 🥰 a u was w którym tug zarodek się pojawił? Buziaki
 
Hejka dziewczyny!
Wiem wiem pomyślicie że ze mnie wariatka [emoji1787] no ale może coś w tym jest więc biorę na klatkę.
Byłam dziś prywatnie u lekarza, mój prezent na jutrzejsze urodziny.
Był pecherzyk ciazowy i żółtkowy i ciąża ok 5/6 tydzień zarodka jeszcze brak.
Kolejna wizyta za 2 tyg i mam nadzieję że już usłyszę serce.
Moja pierwsza ciąża i się stresuje [emoji38] ale jestem szczęśliwa [emoji3059] a u was w którym tug zarodek się pojawił? Buziaki
Poczekaj ze spokojem te 2 tygodnie. Ja właśnie też tak byłam i był pęcherzyk 4-5 tydz a w 8 już było serduszko. Chociaż mój przypadek różnie się toczył, bo lekarz który miał prowadzić ciążę to nie lekarz robił usg przez brzuch więc stres stres i łzy a 2 dni później kobieta lekarz anioł ciąża zdrowa i dziś mam 5 miesięcznego bobasa.
 
Poczekaj ze spokojem te 2 tygodnie. Ja właśnie też tak byłam i był pęcherzyk 4-5 tydz a w 8 już było serduszko. Chociaż mój przypadek różnie się toczył, bo lekarz który miał prowadzić ciążę to nie lekarz robił usg przez brzuch więc stres stres i łzy a 2 dni później kobieta lekarz anioł ciąża zdrowa i dziś mam 5 miesięcznego bobasa.
Współczuję ale który lekarz w wczesnej ciąży robi badanie przez brzuch??? No debil.
Ale takich lekarzy nie brakuje, znam jednego co naprawdę powinnien zmienić zawód a nie być ginekologiem wręcz szkodzi.
Tak czekam że spokojem teraz, każdy polecam mi prywatna opiekę więc poszłam zobaczyłam :) lekarz bardzo fajny ale raczej wracam do swojego lekarza na NFZ bo naprawdę nie mam co się czepiac a jednak prywatnie to trochę kosztuje plus badania a pieniądze się teraz przydadzą :)
 
Współczuję ale który lekarz w wczesnej ciąży robi badanie przez brzuch??? No debil.
Ale takich lekarzy nie brakuje, znam jednego co naprawdę powinnien zmienić zawód a nie być ginekologiem wręcz szkodzi.
Tak czekam że spokojem teraz, każdy polecam mi prywatna opiekę więc poszłam zobaczyłam :) lekarz bardzo fajny ale raczej wracam do swojego lekarza na NFZ bo naprawdę nie mam co się czepiac a jednak prywatnie to trochę kosztuje plus badania a pieniądze się teraz przydadzą :)
A bierzesz już jakieś witaminy dla ciężarnych? Pewnie korzystaj z NFZ jak możesz, bo te badania wszystkie to kurcze kasy idzie, plus prenatalne gdzie do 35 lat musisz płacić więc jak fajny lekarz na NFZ to pewnie. Też mi się udało przejść na nfz do lekarki i nie żałuję, na dodatek teściowa moja do niej chodziła 43 lata temu (szwagier tyle ma) i z każdą ciążą była u niej, bo u nas przyjmowała. Ja nie żałuję decyzji o zmianie lekarza, naprawdę miałam farta że trafiłam na tą lekarkę.
 
A bierzesz już jakieś witaminy dla ciężarnych? Pewnie korzystaj z NFZ jak możesz, bo te badania wszystkie to kurcze kasy idzie, plus prenatalne gdzie do 35 lat musisz płacić więc jak fajny lekarz na NFZ to pewnie. Też mi się udało przejść na nfz do lekarki i nie żałuję, na dodatek teściowa moja do niej chodziła 43 lata temu (szwagier tyle ma) i z każdą ciążą była u niej, bo u nas przyjmowała. Ja nie żałuję decyzji o zmianie lekarza, naprawdę miałam farta że trafiłam na tą lekarkę.
No właśnie ja mam fajna kobietę, od razu jak poszłam i nie zobaczyła wtedy nic na USG przepisała mi duphaston na wszelki wypadek i sama powiedziała że zrobimy wszystko by ciążę utrzymać i ogólnie chodzę do niej i jestem zadowolona. :) póki co to przyjmuje kwas foliowy, inozytol i probiotyki to wszystko a powinnam coś tam więcej brać? Ogólnie co polecasz na włosy po ciazy? Bo swoje mam długie i nie chciałabym ich stracić
 
reklama
No właśnie ja mam fajna kobietę, od razu jak poszłam i nie zobaczyła wtedy nic na USG przepisała mi duphaston na wszelki wypadek i sama powiedziała że zrobimy wszystko by ciążę utrzymać i ogólnie chodzę do niej i jestem zadowolona. :) póki co to przyjmuje kwas foliowy, inozytol i probiotyki to wszystko a powinnam coś tam więcej brać? Ogólnie co polecasz na włosy po ciazy? Bo swoje mam długie i nie chciałabym ich stracić
Szczerze? Mi trochę szampon pomógł ale nie bardzo, żadnych tabletek na to nie biorę, a może powinnam chociaż nie jest już tak źle. Plus jak będziesz karmić kp tzn piersią to i tak zbytnio leków żadnych czy suplementów nie można brać. Z tego co słyszałam to po ciąży włosy które muszą wylecieć to muszą. Mi lekarz jak zobaczył pęcherzyk kazał typowo brać witaminy dla ciężarnych już od wczesnej ciąży. I super tylko trzymać kciuki do szczęśliwego rozwiązania. Termin na listopad?
 
Do góry