reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy widzicie drugą kreskę?

madlena92

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Maj 2019
Postów
41
Dzień dobry, jestem tu nowa:) z ciekawości chciałabym się Was poradzić, czy widzicie na moim teście drugą kreskę, a właściwie jej cień? A może mam jakieś omamy :D oczywiście nie nastawiam się jakoś bardzo, ale zawsze nie pokazywało nic, a tym razem taki oto cień :) będę wdzięczna za opinie i ewentualne sprowadzenie na ziemię :D zaraz wrzucę zdjęcie
972812
 
reklama
Aaaa rozumiem;)

Niestety nie mam swojego ginekologa... Wychodzi na to, ze za każdym razem byłam u innego. Wciąż szukam..;/ A endokrynolog nie wie ;)
Hej, mnie wyszło Hashimoto w pierwszej ciąży, którą niestety obumarła. Ale zaraz wzięłam się za reperację tarczycy u świetnej lekarki i jak wszystko mi się w głowie poukładalo i dopuściłam zupełnie starania: odeszłam z pracy, zaczęłam się świetnie bawić to pojawiła się fasolka:-) A teraz ma już rok:-)Moja pierwsza kreska na teście była cieniem cienia Twojej a beta wynosiła 23:-) trzymam paluchy:-*
 
reklama
Kurcze trochę nie ufam mojej endokrynolog niestety... w sierpniu mnie poinformowala że moja tarczyca jyz została wyniszczona i że muszę brać hormony do końca życia. A ja chciałam się jeszcze wstrzymać i nie brałam tych leków. Okazało się że słusznie, bo moja tarczyca znów ( póki co ) działa bardzo dobrze, bez faszerowania się hormonem. I TSH mam jak najbardziej w normie. Natomiast zdaje sobie sprawę, że będąc w ciąży chyba będę musiała zacząć przyjmować ten hormon, bo może mi się wszystko pogorszyć :). Oczywiście powiadomię lekarza jednego i drugiego :)
i zrób to jak najszybciej , daj znać jak beta hcg i kiedy wizyta u gina , a do endo dzwoń już powiedz że jesteś w ciąży , a najlepiej przy becie zrób sobie też tsh
 
Gratulacje :)
Mój pierwszy test wyglądał podobnie i z dnia na dzień był coraz mocniejszy .
To moja 1 ciąża i wszystko jest w porządku. Dziś mija 9tyg2dni .
Trzeba myśleć pozytywnie, bo stres szkodzi już nie tylko Tobie . Trzymam kciuki za Ciebie ;)
 
Hej, mnie wyszło Hashimoto w pierwszej ciąży, którą niestety obumarła. Ale zaraz wzięłam się za reperację tarczycy u świetnej lekarki i jak wszystko mi się w głowie poukładalo i dopuściłam zupełnie starania: odeszłam z pracy, zaczęłam się świetnie bawić to pojawiła się fasolka:-) A teraz ma już rok:-)Moja pierwsza kreska na teście była cieniem cienia Twojej a beta wynosiła 23:-) trzymam paluchy:-*
ehh.... Zbyt często słyszę, że "moja PIERWSZA ciąża była obumarła, poroniona, itd..." p prostu się boję :D Ale mam nadzieję, ze będzię dobrze :)
 
reklama
Do góry