reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czyżby w końcu się udało?

Dołączył(a)
10 Październik 2016
Postów
8
Jeden dzień okres mi się spóźnił i krwawilam nie całe 1,5 dnia i od tamtej pory prezent prawie 2 tyg miałam lekko brązowy śluz, dwa dni temu współżyłam z mężem i po stosunku było całe łóżko we krwi...A wieczorem znowu ten śluz powrócił (jest bezwonny, lekko ciągnący się i ma jasny odcień brązu) lecz wczoraj zauważyłam poraz odrobinę krwi na podpasce ale non stop mam ten śluz.
Nie wiem co mam o tym myśleć :(
Może ktoś by coś mógłby podpowiedzieć?

Ps. Następną wizytę u ginekologa mam za dobry tydzień ;/
 
reklama
Ja uważam za skrajnie nieodpowiedzialne czekanie na wizytę przez tydzień do ginekologa.
Zwłaszcza jak dzieje się coś nietypowego, a ty starasz się o ciążę.
Brązowe plamienie może świadczyć o niedoborze progesteronu - za tydzień może już być za późno.
 
To idź do innego lekarza raz się nic nie stanie skad wiesz ze nie masz problemów z hormonami albo torbiela czy cos nie wiem na co czekasz zdrowie ma się jedno
 
Idę do niej za tydzień i już też postanowiłam zmienić lekarza, po ostatniej wizycie jak zostałam potraktowana stwierdziłam bo pójdę na kontrolę i więcej do niej nie przyjdę...
 
Do góry