reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czyżby... ?

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2016
Postów
4
Witam.

Mam 24 lata. Od pół roku staramy się z mężem o dziecko.
Miesiączki mam zawsze regularne co 30/31 dni.
Jednakze w tym miesiacu okres spoznia mi sie juz 12 dni.
3 dni temu mialam bóle podbrzusza jak przed okresem,a wczoraj pojawily sie jakies takie brazowe uplawy i dzis nadal sa.
Dodam ze test ciazowy wyszedl negatywny.
Czy mozliwe jest ze mimo wszystko to ciaza ? Ze test jeszcze jej nie wykrywa ?
Prosze o odpowiedz.
 
reklama
12 dni to raczej długo i test ciążę by wykrył.
Ale przecież mógł być uszkodzony.
Może bardzo sobie wmawiasz, albo czymś się stresujesz i miesiączka się opóźnia.
Dla pewności zrób badanie z krwi (beta Hcg), będziesz wiedziała na 100%
 
Skoro okres spoznia ci sie o 12 dni i doliczyc do tego kokejne dni od owulacji i ewentualnego zaplodnienia to raczej test by pokazał. Moje miesiaczki tez są co 30 dni i około 3 tygodni po zaplodnieniu mialam juz gruba kreche na teście. Idz zbadaj sobie krew na beta hcg to jest test z krwi pobieraja ci w kazdej chwili i wynik jest szybciutko. Nie ma co wróżyć tylko warto sprawdzic co sie dzieje.
 
Miesiaczka może opóźniac się z naprawdę wielu różnych powodów - stres, zła dieta, podróże . Najlepszym wyjściem żeby zajść w ciążę jest po prostu wyluzowac się i nie myśleć o tym podczas każdego stosunku bo inaczej to nic z tego nie będzie . A test z krwi możesz zrobić w każdej chwili i będziesz miała pewność
 
Witam,
Przeczytalam juz chyba wszystkie fora, napisze moze i mi ktos doradzi i da iskierke nadziei a wiec...
W lipcu poronilam naturalnie :( od tego miesiaca zavzelismy sie starac od nowa, Ostatnia miesiaczka byla 29 wrzesnia, owulacjawypadala dosc wczesniej bo 7 pazdziernika (testy owulacyjne). 5 dni po owulacji byly klucia prawego jajnika okolo 1 dzien. Tydzien przed miesiaczka straszy bol krzyza i pobolewanie podbrzusza do teraz mam jeszcze 6 dni do miesiaczki, i teraz nie wiem czy sobie to wmawiam, czy to jjakis torbiel.. prosze o odpowiedz :)
 
Witam okres spoznia mi się 3 dni test wyszedł negatywnie ale boli mnie podbrzusze jak przed miesiączka ale piersi zato wcale gdzie zawsze przed @ bolą i sluz bez barwny
Ktoś coś kiedyś ?
 
A robilas test z rana? mnie tez sie spoznial i to do tego mialam wszystkie z mozliwych objawow ciazy, niestety ale chyba wmowionych. poczekaj jeszcze... jesli test dalej bedzie negatywny a okresu nie bedzie idz do lekarza :)
 
reklama
Do góry