reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

d e p r e s j a po porodzie

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Pycha masz szczęście że ty przy kompie a on przy krzyżówkach ;)
MIa dzięki wielkie za prywatną wiadomość :)

reklama

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
U mnie dziś "depresja" minęła, a raczej wczoraj po południu.
Zauważyłam, że jak mężuś ma wolne, to wtedy moje hormony szaleją. Bo przyzwyczaiłam się do samotnych poranków i rannych nawyków, a on jak zostaje w domu to mi to wszystko wywraca do góry nogami.
A jutro znów zostaje w domu......

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
ja to lubię jak mąż zostaje w domu cały dzień bo wtedy to on robi śniadania :) i często kolacje,a jak on pracuje to ja wszystko robię :)

eg16

Fanka BB :)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Mój mąż śniadań nie jada, kolacje z reguły musi mieć na ciepło i lubi ją sobie sam przygotować, a obiady gotuje nam moja mama. Ja to się mam dobrze... ;D

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
co do obiadów to na razie też teściowa nam dogadza :) a jak się czujesz eg ostatnio coś pisałaś że chyba Cię zawiało nad jeziorkiem,mam nadzieję że jest ok,mnie chyba boli jeden migdał(nigdy tak nie miałam),myslicie że "parówki"są wskazane w czasie ciąży,tzn nie szkodzą np.tym że są strasznie gorące?

eg16

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
W porządku Karolinna. Łykam te paskudztwa na anemię i dostałam tabletki dopochwowe na upławy. Następnym razem zamiast nad jezioro wybiorę się na basen, tam woda będzie pewniejsza :)
Co do parówek, no nie wiem skoro nie zaleca się sauny to tego też raczej nie. Przynajmniej nie za gorących, bo przecież u kosmetyczki też mi robi wapozon przy czyszczeniu cery, no ale to jest tylko takie ciepławe.

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
Dziewczyny, ale macie dobrze z tymi obiadkami. Ja niestety sama muszę. Najgorsze jest to wymyślanie, co zrobić, bo nie dosyc, że małżonek wybredny, to teraz ja tez wybrzydzam. Ale kolacyjki to juz mężuś robi.

Anulka59

Rozwiązania
0
A ja tez gotuje obiadki samaa najczesciej jest to ostatnio pomidorowa-mezus musi to zaakceptowac no coz nas jest dwoje do tych obiadkow a on jeden.

eg16

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Hmm, lubię pomidorową. W ogóle u mnie na obiad zawsze musi być zupa inaczej to nie obiad :) Przepadam prawie za każdą, jedynie te na słodko mnie odrzucają.

reklama

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
u mnie obowiązkowo w niedzielę dwa dania a tak to różnie,i tak przedkładam drugie danie nad pierwsze ale pomidorową bardzo lubię :)

Do góry