reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dagsillegro !! :)

Aniez luzik teraz i tak jeździć nie będzie :tak: chyba że w domu potrenuje , na szczęście jest gdzie . SZymek na tych 16 stkach to śmigał po domu najpierw , bo kupiłam jakoś jak zimno jeszcze było .
Wolę temat załatwić teraz a nie na wiosnę jak każdy będzie szukał rowerów .
No i z racji tego że już mam ten na 16 stkach czerwony , to drugiego podobnego na bank nie kupię :no:
Dla SZymka mam już za to Mbika na 20 stkach :-D:-D ale ramy jest w różu :-D:-D
Ale że cena dobra 150 zł , a przyjaciółka 560 dała to się nie zastanawiałam . Pewnie się go rozbierze i zawiezie na lakiernię do J do pracy . I będzie w takim kolorku jak akurat malowane auto :-D
 
reklama
Onka może załóż własną działalność rękodzieło :tak: jeżeli masz zatrudnienie to będziesz tylko chyba zdrowotne do zusu płacila...poszperaj w necie jak to jest bo mnie się dzisiaj ciężko myśli ;-)
 
Dziewczyny, żeby założyć działalność to trzeba mieć po co :-) Ja na chwilę obecną tylko myślę, czy to w ogóle ma szansę bytu. Musiałabym mieć zamówienia. A myślę, że na zrobienie jednej czapki miesięcznie za 15 zł działalności zakładać nie muszę ;-) I zaznaczam, że na razie wszystko jest w fazie pomysłu.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny moja osoba oczywiście się pomyliła (chyba), bo ten rowerek to jednak 16" :) sorry. Mamy do niego kółka boczne i kijek, także komplet jest. Aniam- daj znać, czy Ci pasuje, bo nie wiem jak z rozmiarem :p

Jakby któraś reflektwała, to dajcie znać, bo skoro mam już foty, to chyba go od razu będę opychać na allegro albo coś w ten deseń.

Wygląda tak:

ROWER 4.JPGROWER.JPGROWER 2.JPGROWER 3.JPG

Kici- biegacz wygląda tak :-)

BIEGACZ 4.JPGBIEGACZ.JPGBIEGACZ 2.JPGBIEGACZ 3.JPG
 

Załączniki

  • ROWER 4.JPG
    ROWER 4.JPG
    76,5 KB · Wyświetleń: 156
  • ROWER.JPG
    ROWER.JPG
    76,3 KB · Wyświetleń: 157
  • ROWER 2.JPG
    ROWER 2.JPG
    79,3 KB · Wyświetleń: 154
  • ROWER 3.JPG
    ROWER 3.JPG
    77,4 KB · Wyświetleń: 151
  • BIEGACZ 4.JPG
    BIEGACZ 4.JPG
    76,7 KB · Wyświetleń: 146
  • BIEGACZ.JPG
    BIEGACZ.JPG
    76,7 KB · Wyświetleń: 156
  • BIEGACZ 2.JPG
    BIEGACZ 2.JPG
    75 KB · Wyświetleń: 149
  • BIEGACZ 3.JPG
    BIEGACZ 3.JPG
    74,1 KB · Wyświetleń: 145
Ostatnia edycja:
reklama
Obiecałam, więc wklejam ciąg dalszy :-)

Czapka i komin na zimę w wersji już skończonej:
IMG_1923.JPG


Do kompletu będą jeszcze rękawiczki, ale muszę poczekać na dostawę włóczki.

Oraz coś dla mniejszych dzieciaczków na zimę. W tym roku Karolka będzie się lansować po osiedlu jako sowa:
IMG_1931.JPG
IMG_1930.JPG


Tutaj też będą jeszcze pasiaste skarpetki.

I na koniec czapka na modelce:
IMG_1939.JPG
 
Do góry