reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dagsillegro !! :)

Helenka dzisiaj w kompleciku od Onki to przedszkola poszła :tak:i zachwycona najbardziej chustą i jej odpowiednim wiązaniem :-D
Zachęcam dziewczyny bo zdolniacha z naszej Onki :tak::-)

Onka bardzo dziękujemy, komplet śliczny :tak::-)
 
reklama
Bardzo się cieszę, że właścicielka zadowolona. Ja mogę jedynie zdjęcie poglądowe wkleić, ale na modelce to na pewno o niebo ładniej wygląda :-)

IMG_1957.JPG
 
Trochę was pospamuje moimi pracami, które udało mi się wydziergać.

Na zamówienie dla dorosłej osoby kolejna wersja bawełnianej chusty. To jest ten sam wzór, co niebieska powyżej.
IMG_2197.JPG


Kolejny komplecik tym razem wełniany, zimowy. Część z was pewnie widziała go już na żywo u właścicielki ;-) Mam nadzieję, że dobrze jej się nosi.

IMG_2187.JPG
IMG_2190.JPG


Komplecik inspirowany powyższym. Także wełniany, cieplutki na zimę.
IMG_2561.JPG
IMG_2566.JPG


I jeszcze wydziergana w wolnym czasie chusta dla mnie. Pomimo że bawełniana, na obecne plusowe temperatury daje radę :-)
IMG_2574.JPG



Przepraszam, że takie wielkie zdjęcia, ale z picassy zrobiło się google plus i nie umiem zmniejszać tych zdjęć przed linkowaniem.
 
60 zł za czapkę i chustkę/szalik plus przesyłka

edit: zedytowałam cenę, bo widzę, że promocje na włóczki się skończyły :-(
 
Ostatnia edycja:
Gosieńko, cieszę się, że dobrze się nosi. Mnie coraz bardziej to dzierganie wciąga. Rozpracowuje teraz wzory na druty. Więc jak ktoś chętny niekoniecznie na to co tu wstawiam to zapraszam :-)
 
reklama
Różowy komplecik jest nasz :-) Onka to ja jeszcze 50 czy 60 ? Jutro wpłacę Ci pieniążki :-)

A i mogłabyś nam na końcu troczkow też kwiatuszki?
 
Do góry