reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

danonki

reklama
hej ja zaczelam podawac malemu jak skonczyl 8 miesiecy
dawalam i daje 1 dziennie na sniadanie je teraz bakusie lub danio bo danonek juz za maly dla niego
a ile ma twoje dziecko??
 
hej

Ja swojej malej zaczelam podawac danonki dokladnie tydzien temu.Bardzo je lubi hihi i nic Jej nie jest,a mowia zeby danonki podawac od 3 roku,a jednak mozna o wiele wczesniej
 
danonki powinno sie dawac od 3roku gdyz maja za duza wapnia jak na takiego malucha i sa dostosowane dla przedszkolakow.No i maja sporo konserwatow dlatego moim zdaniem lepiej byloby podawac dziecku jogurt naturalny na poczatek a mozna od 10miesiaca;-)
 
Dzieki moja mala na dopiero 5 miesiecy to za wczesnie poczekam jeszcze zdrowie jej najważniejsze niech wcina inne smakolyki dostosowane do jej wieku.Na jogurty i danonki przyjdzie jeszcze pora.
 
Ostatnia edycja:
na Danonki jest moda - już wcześniej było gdzieś to na forum - Danonki nie sa dla niemowlaków - to tylko dobra reklama namawia rodziców do dawania ich. Ja nie daje i nie zamierzam.
Jak masz zdrową niunie bez alergi na mleko to możesz spróbować, ale w małych ilościach. Bo niestety znam rodziców którzy faszerują Danonkami niemowle codziennie - bo widzieli reklame. Chyba grunt to zdrowy rozsądek i lepiej sprawdz, czy to wogóle nadaje sie dla niemowlaków.
Ba przecież po to daje się modyfikowane mleko, by dziecko nie miało kontaktu z przetworami z mleka przed ukończeniem roku, albo i dłużej.
 
No wlasnie to wszystko przez te reklamy bo przeciesz to co reklamowane nieznaczy ze dobre.A jak sie ma niemowlaka to roządek musi byc.
 
reklama
Do góry