reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Darmowe próbki, promocje, wyprzedaże.

reklama
Dziewczyny, dostałam już próbki z Johnson&johnson, nie sądziłam, że tak szybko przyjdą:) I nawet spore te buteleczki, myślałam, że takie gazetowe próbki przyjdą, a tu proszę!
 
Kobieciny !

w H&M sa letnie spodnie, jak ktoras ma brzuch to polecam ! takie typowe lniane na lato z miejscem na brzuch biale, granat ceny 40-70 zl fajowskie !

Dzinsy niestety drogie :confused:
 
tylko albo zestawy dziewczynkowe albo chlopczykowe nie ma unisex przynajemij u mnie :|
3 pajacyki 55 zl o tym poli mowisz ?
 
3 pajace za 55zł to wcale nie jest tanio. W tesco często są atrakcyjne promocje a ciuszki dobre gatunkowo. Ja też kupuje tośce ciuszki w pepco bo to chyba najtańszy sklep z ciuszkami, są bardzo ładne i nie rozpadają się w praniu:tak:
 
reklama
ja w Smyku widziałam po 35-40 zł takie pajace śliczne:)))
Kasiadz zgodzę się z Tobą moja Iza ma pełno ciuszków z Tesco a body i pajace mają super:)) uwielbiam u nich kupować te zestawy po 3 czy 5 sztuk:))(tzn. uwielbiałam hehe)
 
Do góry