reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Data zapłodnienia.

malami1804

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Luty 2018
Postów
16
Witam. Mam dość nietypowe pytanie..
Otóż moje miesiączki były nieregularne, o ciąży dowiedziałam się wykonując test 03.10.2017r. Na pierwszym usg (pare dni pozniej) bylo widac tylko pęcherzyk plodowy. Kiedy poszlam naa pierwsze badanie prenatalne okazało się że według USG powinnam urodzić 07.06.2018r.
Stąd moje pytanie, kiedy moglo dojść do zaplodnienia ? Jeśli ktoś może mi pomóc będę bardzo wdzieczna.
Dodam jeszcze, ze ostatnia miesiączka trwała od 26.08.2017r.-31.08.2017r.
 
reklama
Lekarz Ci nie okreslic wieku ciazy na podstawie USG??
Skoro byl pecherzyk bez zarodka pewnie byl to 4-5 tydzien czyli jakies 2-3 tygodnie wczesniej doszlo do zaplodnienia

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarz Ci nie okreslic wieku ciazy na podstawie USG??
Skoro byl pecherzyk bez zarodka pewnie byl to 4-5 tydzien czyli jakies 2-3 tygodnie wczesniej doszlo do zaplodnienia

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety nie.. Bo moje miesiączki nie były regularne, ale dziękuję za odpowiedz :)
 
Malami no ale na podstawie usg przeciez ocenia wiek ciazy

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to sobie odejmij jakies 9-10 tygodni i bedziesz miec w przyblizeniu date zaplodnienienia

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie uczono ze od dnia owulacji odjąć 7 dni i 3 miesiące. Tutaj odwracamy kolejność bo znamy wynik z usg. Błąd to +-3 dni.

Ostatnio nie pamiętałam daty o @ i urodziłam dzień po terminie z usg
 
reklama
Ja mam termin na 15.06, pierwszy dzień ostatniej miesiączki mialam 30.08.
U mnie akurat wiem kiedy do tego doszlo.
20 września u mnie był stosunek z końcem we mnie i to jest na 99% ten właśnie dzień :). Czyli u Ciebie jakoś tydzień wcześniej pewnie :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry