reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

Tak ,tak witaminy trzeba brać!!! mi włosy zaczeły wypadać dopiero po porodzie, ale lekarka powiedziała, że to normalne i, że mam się tym nie martwić bo włosy napewno odrosną.Jestem juz 10 miesięcy po porodzie i zauważyłam, że włosy przestały wypadać, a nawet zaczeły odrastać! Więc głowa do góry.. Tylko nie zapomnij o witaminkach bo to naprawde ważne!!!!
Pozdrawiam




Oliwia zaczęła raczkować!!! Hehe
 
reklama
Mi już zaczęły odrastać te co wypadły i teraz śmiesznie wyglądam z takimi króciutkimi tu i ówdzie, przedziałkana przykład nie moge normalnie zrobić :laugh:
 
takie wypadanie to kwestia hormonow i tego, że malutek w brzuszku zabiera duzo witaminek
trzeba je wiec uzupelniac i pobudzac odrastanie masazem - jak radzi nikita

ja po porodzie zaczelam brac witaminki wlasnie po to, zeby nie zrujnowac organizmu trudami karmienia
tym bardziej ze trzeba trzymac na poczatku dosc restrykcyjna diete
Slyszalam ze 3 mies po porodzie zaczynaja bardzo wypadac wlosy - ale glownie te, ktore tak pieknie utrzymywaly sie w czasie ciazy. Po prostu teraz wypadaja, a potem wszystko wraca do normy.
 
nie chcę Cię dołować ale w czasie karmienia piersią też wypadają :( jeszcze troche to bym łysa została....może w moim przypadku ma to też związek z narkozą..podobno po niej też się traci włosy
 
Polecam pokrzywe do picia i jedzenia w każdej postacci: napary, odwary, sproszkowaną i świerzą . Wylaczyła mnie z niedobory żelaza który miałam w 3miesiącu ciąży. Wiadmo, żę za mała silość Fe powoduje między innymi wypadanie włosów, a pokrzywa likwiduje jego niedobór. Polecam tez jedzenie sproszkowanych skorópek jaj co także korzystnie wpływa na włosy jak i na zęby. Przez cały okres ciązy i karmienia piersią ( jak dotąd 5 mies) nie popsuł mi się ani jeden ząb.
 
Mi 3 mieasiace po porodzie zaczely wypadac wlosy jak szalone. Panikowalam, ale zaczelam brac Feminatal. Dopiero on pomogl, nie zadne szampony, odzywki, tylko witaminy.
I tez teraz pomalutku zaczynaja odrastac, choc troszke jeszcze mi ich z glowy spada. Wazne ze cos sie zmienia na lepsze
Pozdrawiam
Ania
 
Mam małe pytanko do mam karmiących piersią, czy miałyście podobne problemy z wypadającymi włosami i czy kiedyś się to skończy.
Jest to dosyć męczące gdyż martwi mnie to bardzo.
Nie wiem jaki tego powód.
Zaczęły wypadać kiedy mały miał 3 miesiące i ciągnie się to już miesiąc.
Myślę, że to niedobór wit A, która jest w nabiale a ja go jeść nie mogę.
Zażywam Feminatal i calcium ale nie widzę żadnej poprawy.
Proszę o wskazówki lub choć o podzielenie się podobną historią,
pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
to jest normalne... ja za dlugo czekalam i musialam obciac wlosy bo jeszcze troche i bylabym lysa. dobrze jest podciac wlosy i je dobrze odzywic. moze sa jakies witaminki na to musisz popytac w aptece czy dozwolone w trakcie karmienia.
 
Do góry