reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

Czułąm głęboką wewnętrzna potrzebę ufarbowania i ufarbowałam :)
TŻ pytał czy aby napewno wolno ale uspokoił się na wieść, że może być inna reakcja na znaną farbę (loreal). Kolor wyszedł jak trzeba i wszystko jest OK. To co się zmieniło to "reaktywność" na pewne odżywki do włosów - robi się sianko zamiast miekkich błyszczących włosów, mimo, że przed ciążą było w porządku

pozdrawiam Brzuchasie

ps. coraz trudniej dostać się do paznokci u stóp :(
 
reklama
Witajcie,

Po porodzie zaczęły mi wypadac włosy, stosowałam jakies odzywki, ale raczej bezskutecznie. Może znacie jakis dobry środek?
 
Po prostu musisz przeczekać. Po porodzie tak już jest. Po pierwszym dziecku straciłam 1/4 włosów, ale szybko nadrobiłam straty. Teraz po urodzeniu córci zaczyna dziać sie to samo. :mad:
 
cześć.Pomocy!Mam problem z włosami!strasznie szybko się przetłuszczają.Wiem że w okresie dojrzewania tak bywa ale dajcie spokój! Wyglądają jakbym zderzyła się z panią niosącą otawrty olej! Na początku myłam włosy co dwa dni ale ściełam je zeby było wygodniej ,mniej sie przetłuszczały i ładniej,niestesty włosy zaczęły o wiele bardziej sie przetłuszczać!szczególnie grzywka na boku głowy!(jest ścieniowana) Teraz włosy myłam codziennie w nocy Używam różnych szamponów tych do włosów przetłuszczających się także.Dzisiaj wstałam a włosy wyglądają jakby z 5 dni ich nhie myła.Pomyślałam żeby troszkę przystopować z tym myciem ale dopiero w wakacje=]POMOCY!
 
No ja też mam problem z szybko przetłuszczającymi się włosami. no i czytalam w necie że
szampony które maja wyciągi z mięty, pokrzywy czarnej rzepy czy łopianu  działają bakteriobójczo i czy cos... ;) no i one wlasnie sa dobre na takie przetluszczajace sie włosy. Sama nie próbowalam bo dopiero co o tym przeczytalam, zaraz ruszam do sklepu po jakis taki szampon. A Wy? Używał ktoś takiego szamponu?? jak tak to jakiego?? :) bo ja juz sama nie wiem co wybrac... w sklepie jest kilka półek z szamponami... gubie SIE pomozcie prosze :)  ::) ::)  :D pa  :)
 
Czesc dziewczyny mam do was prosbe Wiecie moze co zrobic z wlosami ktore starsznie wypadaja ?? Odkad jestem w ciazy stracilam juz polowe wlosow i nie wiem co zrobic zeby przestaly wypadac :(:(:(:(
 
Nie wiem, czy coś da się zrobić, bo to ponoć sprawa hormonów. Co prawda u mnie było wręcz przeciwnie - wciąży włosy miałam super, wiele lepsze, niż przedtem i potem. Może poradź się lekarza, albo chociaż fryzjerki. Napewno nie zaszkodzi masaż głowy - pobudza krążenie a tym samym wzmacnia włosy. Mam nadzieję, że Twoje kłopoty są przejściowe.

pozdrowionka
nikita
 
Ja odkąd pamiętam miałam włosy dość gęste, z tymże wypadały niemiłosiernie. W ciąży przestały wypadać odkąd brałam żelazo. Podobnie paznokcie - odkąd dopalam się tym żelazem, rosną jak dzikie i są mocne. Radzę sprawdzić więc poziom Fe. Pozdrawiam
 
Wlasnie od dzisiaj zaczelam brac zelazo mam nadzieje ze mi cos pomoze Do konca ciazy zostalo mi jeszcze 4 miesiace a za 4 miesiace to ja bede juz lysa :(
 
reklama
Mam taki sam problem jak wy jestem w ciazy i nie nadaze juz myc wlosow ! na dodatek sa cienkie i suche Wypadaja w szybkim tempie Uzywam juz nie wiem ilu szamponow ale nic mi nie pomaga :(:(:(
 
Do góry