reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Debridat a senność niemowlaka

KaJa8414

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Grudzień 2013
Postów
7 247
Mój Syn zaczął 8 t.ż.
3 tydzień zaczyna brać debridat. O ile sprawy brzuszkowe lepiej to On mi ciągle śpi jak noworodek. Zje i po godzinie góra śpi. Zaczynam to wiązać z tą zawiesiną, bo od tego czasu zrobił się taki "śpioch" Czy któraś z Was zauważyła coś podobnego u swojego dziecka po tym leku?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja bym nie nazwała tego aktywnością, bo On się złości jest rozdrazniony, nauczył się przez te historie brzuszkowe na ręku i tylko na ręce chce, a wtedy to moment i śpi. Lekarz twierdzi, że przesadzam, ale znam swoje dziecko (nawet jeśli tylko 8 tygodni nie całe) młodszy był to leżał, rozgląda się, książeczki mu pokazywałam, a teraz nie mam na to szansy bo śpi. Fakt, że.nie każdy taki dzień jest, ale coraz czesciej. No co, pogoda? Dziś jak wstał o 6:30 to o dziwo o 11:30 poszedł spać (w międzyczasie, gdzieś tam ukradł 10 minut drzemki)Takichndninjakmdzisntonjestnna palcach, więcej jest takich jak wczoraj.

Jest ktoś, kto ma/miał podobne spostrzeżenia po debridacie?
Nie doszukuj się skutków po leku. Dziecko miewa skoki rozwojowe i...
Ja bym nie nazwała tego aktywnością, bo On się złości jest rozdrazniony, nauczył się przez te historie brzuszkowe na ręku i tylko na ręce chce, a wtedy to moment i śpi. Lekarz twierdzi, że przesadzam, ale znam swoje dziecko (nawet jeśli tylko 8 tygodni nie całe) młodszy był to leżał, rozgląda się, książeczki mu pokazywałam, a teraz nie mam na to szansy bo śpi. Fakt, że.nie każdy taki dzień jest, ale coraz czesciej. No co, pogoda? Dziś jak wstał o 6:30 to o dziwo o 11:30 poszedł spać (w międzyczasie, gdzieś tam ukradł 10 minut drzemki)Takichndninjakmdzisntonjestnna palcach, więcej jest takich jak wczoraj.

Jest ktoś, kto ma/miał podobne spostrzeżenia po debridacie?
Wow rzeczywiście sporo śpi. Ale 5.5 godziny aktywności w tym wieku to norma :)
 
Ja bym nie nazwała tego aktywnością, bo On się złości jest rozdrazniony, nauczył się przez te historie brzuszkowe na ręku i tylko na ręce chce, a wtedy to moment i śpi. Lekarz twierdzi, że przesadzam, ale znam swoje dziecko (nawet jeśli tylko 8 tygodni nie całe) młodszy był to leżał, rozgląda się, książeczki mu pokazywałam, a teraz nie mam na to szansy bo śpi. Fakt, że.nie każdy taki dzień jest, ale coraz czesciej. No co, pogoda? Dziś jak wstał o 6:30 to o dziwo o 11:30 poszedł spać (w międzyczasie, gdzieś tam ukradł 10 minut drzemki)Takichndninjakmdzisntonjestnna palcach, więcej jest takich jak wczoraj.

Jest ktoś, kto ma/miał podobne spostrzeżenia po debridacie?
Nie doszukuj się skutków po leku. Dziecko miewa skoki rozwojowe i jest wtedy marudne. Jest też meteopatia, więc nie oczekuj od miesięcznego dziecka, że będzie wtedy rześkie. No i ono naprawdę ma przesypiać 16-20 godzin na dobę. Z czasem jego aktywność się będzie wydłużać. Jak dziecko nie śpi, to przeważnie coś mu dolega. Wiem, że się martwisz, ale nie jedna by chciała mieć tak spokojne dziecko. Ciesz się tym. Jeśli chodzi o problemy z brzuszkiem to jego rozdrażnienie i płaczliwość bym tu raczej widziała niż senność. Nie porównuj swojego dziecka do innych, bo każde jest jedyne i ma swoj własny rytm. Teraz spi i martwisz się, za chwilę przestanie spać i zatęsknisz za tymi chwilami
Jeśli cię to niepokoi to może zrób podstawowe badanie krwi, sprawdź cukier i tarczycę przy okazji
 
Rozwiązanie
reklama
Ja bym nie nazwała tego aktywnością, bo On się złości jest rozdrazniony, nauczył się przez te historie brzuszkowe na ręku i tylko na ręce chce, a wtedy to moment i śpi. Lekarz twierdzi, że przesadzam, ale znam swoje dziecko (nawet jeśli tylko 8 tygodni nie całe) młodszy był to leżał, rozgląda się, książeczki mu pokazywałam, a teraz nie mam na to szansy bo śpi. Fakt, że.nie każdy taki dzień jest, ale coraz czesciej. No co, pogoda? Dziś jak wstał o 6:30 to o dziwo o 11:30 poszedł spać (w międzyczasie, gdzieś tam ukradł 10 minut drzemki)Takichndninjakmdzisntonjestnna palcach, więcej jest takich jak wczoraj.

Jest ktoś, kto ma/miał podobne spostrzeżenia po debridacie?
Witam, po Debridacie dziecko jest bardzo senne, ma 8 tygodni
 
reklama
Do góry