reklama

Depilator

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez Agnexx, 21 Czerwiec 2005.

1. Agnexx

Agnexx Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czy ktoś może mi doradzić, jaki depilator najlepiej kupić? mam dość maszynki do golenia... :(

2. Agnezzz

Agnezzz Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja osobiście nie lubię depilatorów. Po pierwsze strasznie nieprzyjemne, chociaż z czasem do bólu można się przyzwyczaić. A po drugie co mi bardzo przeszkadzało to to, że po usuwaniu wlosków depilatorem podczas ich odrastania wrastają pod skórę i wtedy to już nic z nimi nie można zrobić. Nie wiem, może blondynki nie mają takiego problemu, ja mam jednak ciemną karnację a co za tym idzie ciemne włoski więc wszystko pod skórą jest widać. No a po trzecie to mi się nigdy nie udało usunąć wszystkich włosków,więc maszynka i tak w ruch szła.
    Ja więc jak sama widzisz nie miałam dobrych doświadczeń z depilatorem, było to jednak kilka lat temu a technika się rozwija. Może teraz są jakieś lepsze. Być może któraś z dziewczyn może się na ten temat wypowiedzieć. Słyszałam o jakiś nowościach, które od razu chłodzą skórę, albo masują, co zmniejsza ból. Sama jednak stosowałam taki najbardziej podstawowy.

3. reklama
  4. watson

watson Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witaj co prawda na depilatorach znam się jak kura na pieprzu ale zapraszam cie do przeczytania mojej aukcji. pozdrawiam http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57020236 :D moje maleństwo jest jeszcze w drodze ale przed 4 września muszę uzbierać na wyprawkę ;)

5. margot

margot Mamma Mia!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam depilator, ale tak dawno go nie używałam, że zapomniałam jak się nazywa i jakiej firmy. ::) Też mam problem z wrastaniem włosków, więc ostatnio się golę, ale już się zmęczyłam i chyba odgrzebię ten depilator. Najlepiej mi działał jak miałam zachodowane dłuższe włosy (np. w zimie, wstyd, ale nie chciało mi się likwidować), wtedy wydepilowane nogi były naprawdę długo ładne i gładkie, ale już w sezonie letnim, kiedy chce się żeby na codzień dobrze wyglądały i trzeba częśćiej depilować to się średnio sprawdza.

6. lorcia

lorcia Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja mam depilator brauna silkepil cz jakos tak-polecam z nakladka chlodzaca ktora to mozesz sobie przed depilacja mrozic-oj bardzo to pomaga.niestety to fakt ze wloski wrastaja sie w skore ale z drugiej strony na kilka tygodni mozesz zapomniec o depilacji czyli cos za cos ;)

7. margot

margot Mamma Mia!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    O właśnie, ja mam to samo Braun Silkepil, tylko starszy model, bez nakładki. Kiedyś miałam Epilady, był fatalny.

8. Magdalenka

Magdalenka Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oj dziewczyny, to nie tylko mój problem!!! A już myślałam, że tylko mnie tak unieszczęśliwiono ;) Ja ma Brauna starszy typ, ale jak oglądałam nowe to wcale dużo więcej nie wymyślili :) Ja niestety też należę do leniwych i jak tylo mam wymówkę to korzystam - choć mogę się pochwalić, żę opaszki od dwoch miesięcy mam gładziutkie i zamierzam tak trzymać do końca świata. Co się tychy upiornego wrastania, to podobno bardzo skureczną metodą jest peeling. Częsty!!!! Oczywiśćie rękawica i ręcznik frote też codziennie. Nie mialam okazji sprawdzić skuteczności, ale kilka dziewczyn z mocnym ciemnym zarostem potwierdzało, że to skutkuje. Co do bólu, to pierwszy raz jest trudniejszy,a lekolejen to małe piwo! Są teraz balsamy po depilacji uważam, żę bardzo skuteczne i szybko skóra przestaje być zaczerwieniona i podrażniona. Zatem do dzieła i powodzenia!!!!

9. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja ostatnio zarzuciłam golenie (depilatorów typu Braun i inne mechaniczne wogóle nie używałam, bo zawsze miałam po nich podrażnioną bardzo skórę) i przestawiłam się na depilator w kremie Nair - dla mnie bardzo dobry - depiluje dokładnie, starcza na dość długo ( u mnie dwa tygodnie), nie podrażnia skóry. Ja kupuję go w saszetkach, ale chyba jest też wersja w tubce. Polecam.

pozdrawiam
    nikita

10. reklama
  11. Agnexx

Agnexx Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam złe doświadczenia z depilatorami w kremie... :(
    Pozostaje tylko golarka lub depilator elektryczny. :mad:

12. Agnezzz

Agnezzz Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na mnie preparaty w kremach to w ogóle nie działają chyba. Smaruję, czekam i czekam a włosy jak były tak są :|

Poleć forum