reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta South Beach

Nocka

Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki
Dołączył(a)
1 Marzec 2006
Postów
784
Miasto
Warszawa
Witam!
Zapraszam wszystkie Mamuski stosujace ta diete do wspolnego odchudzania, do wspierania sie i do wymieniania sie przepisami tej diety. Jestem wlasnie 2-gi dzien na tej diecie i szczerze mowiac czuje sie wysmienicie,wogole nie odczuwam glodu itp.

Zapraszam do wspolnego odchudzania sie :tak:



Pozdrawiam
 
reklama
Nocka, ja dołączę, ale w poniedziałek, bo dzisiaj zabawa andrzejkowa, więc ciężko by było na coś się nie skusić ;-).To będzie moje 3 podejście do tej diety ;-).Za pierwszym razem byłam na niej 2 tygodnie i efekty były.Za drugim razem zaledwie tydzień (bo wskoczyły nieplanowane imprezki), efekty również były.Głodu też nie odczuwałam, powiem więcej - najadałam się :tak:.
A zatem do poniedziałku ;-)
 
O, hej inna ;-)!
Ja za miesiąc z kawałkiem idę na wesele i też przydałoby się zrzucić parę kilo, ale znowu po drodze święta i trudno chyba się oprzeć różnym smakołykom. Chociaż to by był już drugi etap i może nie byłoby tak źle. Tylko, że ja muszę jeszcze przekonać do tego m, bo wtedy łatwiej menu skomponować. Dam sobie czas do przyszłego poniedziałku i zrobię podejście numer 2. Jakiś aerobik też by się przydał :zawstydzona/y: Dzięki za natchnienie :rofl2::-D
Wsparcie w diecie ważna rzecz, chociaż przy SB lepiej się słyszy "zdrowe odżywianie" mi wtedy tak szybko w brzuchu nie burczy ;-):-)
 
Witam! Ja musze od poczatku zaczac bo w weekend zbyt zaszalalam.

Inna zaczelas dietke?

Jesli chcecie to mozemy wklejac przepisy (wtedy jest latwiej no i jakies urozmaicenie :-D) Mi najbardziej smakuje kurczak w sosie jogurtowym SB oraz zapiekanka brokulowa SB, jest nawet pizza SB :-D
 
No nie zaczęłam, bo w niedzielę odpoczywaliśmy po imprezce, a w poniedziałek nie mieliśmy nic do jedzenia, co nadawałoby się w tej diecie.
Chyba od następnego poniedziałku, bo na ten weekend jadę do szkoły więc nie będę miała możliwości ugotować soboe czegoś.
Przepisów kilka mam, jak znajdę to powklejam:-)
 
Aż wstyd się przyznać, ale ja też mam długi ogon :zawstydzona/y:. Tłumaczę się tym, że teraz praktycznie nie ma mnie w domu, a w weekend chce odpocząć, a nie siedzieć i pichcić sałatki. Martynie robię obiad wieczorem, żeby znowu nie musiała jeść ze słoika, ale na nas już nie mam siły. To chyba będzie dobre postanowienie noworoczne :laugh2::sorry:.
 
Witam wszystkie odchudzajace sie mamy!
Ja z chęcia dołącze do Was, ale nie wiem dokładnie polega South Beach
 
reklama
a gdzie ta dietkę mozna znaleźć? :-)
ja 2 dni temu skończyłam moja dietę,tzw.13-to dniowa,skutek muszę przyznać zadowalający:tak:,ale chętnie zapoznam sie z ta o której piszecie;-).
 

Podobne tematy

Do góry