reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta South Beach

reklama
a jakie herbaty mozna pic?? zieloną?? oczywiscie chodzi mi w I fazie, i wszystkie przyprawy mozna stosowac?? takie jak sól pieprz.
 
Heh, w końcu zaczęłam dietę :zawstydzona/y: długo to trwało nim sie zebrałam ;-)

Ale jakoś bardziej mnie przekonuję świeże warzywa :tak: niż z mrożonek.

Jeśli chodzi o herbatkę to ja pijam i tak tylko zieloną albo czerwoną i będąc na diecie nadal je pijam. No i mnóstwo niegazowanej wody :tak:

A i prosty przepis na kolacyjkę :
tuńczyk w sosie własnym, jajeczko, ogórek kwaszony, pomidor, 2 liście sałaty, rzodkiewka - wszystko w kosteczkę pokroić, do miski wrzucić i wymieszać. Pycha. I szybko się robi.
A np. na śniadanie jem np. serek wiejski 3% tłuszczu, do środka wrzucam pokrojonego pomidora albo rzodkiewkę.

Obiady różnie, np. polędwica z kalafiorem. Albo pierś duszona z warzywami.
 
Dziewczynyny poczytalam troche o tej diecie i musze przyznac ze mnie zaciekawila.mam tylko pytanie jak to jest z tym chlebem w pierwszej fazie.Chodzi tylko o biale pieczywo czy kazde, czy mozna zjesc kromke razowego albo tego peczywa wasa,bo jak tu zjesc wedline czy cos innego bez zadnego pieczywka:szok:.dajcie znac bo chyba sie skusze na ta diete.
 
Dzieki,z chlebem sobie jakos poradze:tak: ale jak tu nie jesc owocow i to teraz jak jest sezon na truskawki :no: z tym bedzie gorzej ale co tam dam rade albo poczekam jakies dwa tygodnie jak sie juz objem;-).Mam nadzieje ze dzieki tej diecie pozbede sie brzucha i bede wygladala normalnie w stroju na plazy.
 
poszperałam poczytałam i doszłam do wniosku, że to niezły pomysł :tak::tak:może wreszcie wrócę do swojej przedciążowej wagi:baffled: tylko najpierw muszę zrobić reorganizację w lodówce bo inaczej nie ma się co zabierać za etap 1;-)mnie chyba najciężej będzie bez owoców:-:)-(

a macie jakies przepisy urozmaicające codzienne posiłki :confused: bo ja znalazłam kilka na tej stronie http://dietaplazpoludnia.ilonka.org/
 
Ostatnia edycja:
reklama

Podobne tematy

Do góry