reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta South Beach

Dzieki za odpowiedz.zaczelam dzisiaj razem z mezem i musze powiedziec ze wcale nie jestem glodna i jestem z tego zadowolona:tak:.Teraz jestem w trakcie pieczenia tego nuby chlebka z tofu ale powiem szczerze ze nie widze tego zbyt optymistycznie:no:,nie wydaje mi sie zeby to bylo dobre w smaku:no:.A co do zup to chyba faktycznie lepiej na piersi gotowac bo te buloiny prawie wszytkie maja cukier.Myslalam tez ze bede mogla uzywac tych gotowych sosow do salatek ale tam tez jest cukier:angry: a ja tak je lubilam:-( ale coz trzeba zaczac robic samemu, mam nadzieje tylko ze to sie oplaci.
 
reklama
w piątek kończę pierwszy etap:tak: chwilowo z 65 waga na 61 stanęła:-) dla mnie bomba jak na 2 tygodnie. jeszcze tylko 4 kilo i będzie fajnie. zacznie się trudniejszy etap - walka o utrzymanie wagi:baffled:dam radę:tak:;-)
 
Madzka a mozesz powiedziec po ilu dniach widzialas juz jakies efekty.Ja co prawda dzisiaj dopiero trzeci dzien ale wogole nie widze zadnej roznicy:no: a myslalm ze przynajmniej brzuch mi troche spadnie bo glownie o to mi chodzi a tu nic a jeszcze mi watrobe wysadzilo:wściekła/y:.Jestem przed okresem teraz moze to dlatego ale wkurza mnie to.Wiem ze ogolnie duzo nie schudne przez te dwa tygodnie bo waze 55 przy 164cm ale te 5 bym chciala i bylo by ok.:blink:
 
ło matko to ty chudziaczek jesteś:szok::szok::szok: ja po tygodniu zaczęłam spadać ale mnie po ciąży 5 kilo nadprogramowe zostało to mam z czego:tak::tak:
tam piszą przy tej diecie, że jeśli organizm nie ma wystarczających pokładów tłuszczowych żeby waga spadała to dobierze się do mięśni:baffled::baffled: może lepiej zamiast south beach zapisz się na jakiś fitness:confused::confused: bo przy takiej wadze łatwiej ci będzie wymodelować sylwetkę niż się odchudzić:happy2:
 
He He taki chudziasek to ja nie jestem uwierz mi:-D. Mam tego tluszczu zwlaszcza wlasnie na brzuchu jak usiade to mi potezne faldy tluszczu wylaza:wściekła/y: i grubasne uda.Zawsze mialam brzch ale po ciazy to juz porazka.Na zaden fitnes nie pojde bo za leniwa jestem na cwiczenia:tak: zreszta nie zalezy mi na miesniach tylko na troche mniejszym brzuchu, robilam brzuszki ale to tez nie dla mnie:no:.Poczrekamy moze cos da mi ta dita tylko dluzej trzeba czekac na efekty.
 
Hej

Znalazłam ten watek i bardzo mi się spodobał ..moge do was dołaczyc?

Dieta bardzo mi sie podoba tylko jedna rzecz mi nie pasuje ,ze w 1 fazie nie mozna jeść owoców ... troche ich podjadam, stosuje diete od 5 dni ..juz widze małe efekty ,ale codziennie ćwicze :tak: i schudłam kilo.Mam zamiar jecze chodzic na basen ,ale bede chodzic z córcia wiec na wielkie pływanie sie nie nastawiam ,ale zawsze to cos

Waże teraz 57 i wzrostu mam 166, i tez mam problem głównie z brzuchem ,wyglada tragicznie ,ale zaparłam sie i mam nadzieje ze sie uda
 
czesc dziewczyny!! Ja tez w tym watku jestem nowa, natomiast jesli chodzi o diete SB jestem weteranka...i musze powiedziec milosniczka tej diety..a raczej jej rezultatow:)))
Wlasnie od poniedzialku zaczynam I etap, bo po ciazy zostalo mi 5kg za duzo;)
No ale od poczatku....diete moze stosowac kazdy..tzn nie ma znaczenia ile kto chce schudnac, bo napewno przy tej diecie nie wyschnie na wiór, tylko po prostu zrzuci optymalnie tyle ile jest do spalenia...miesnie napewno sie nie zmniejsza...

Jesli chodzi o I etap, to polecam Wam pelna restrykcję...tzn żadnych owocow, sokow, makaronu, chlebka...chodzi o to zeby pobudzic organizm do pracy, oczyscic i przygotowac do II etapu, ktory po takim czasie wydaje sie byc uczta kulinarna, bo wreszcie po 2 tyg mozna zajadac sie owocami i niskotluszczowym nabialem:happy: wiec wydaje mi sie mozna przez 2 tyg zacisnac zeby:wściekła/y:

Ktoras dziewczyna pytala o kapustke podsmazana z cebulka....oczywiscie ze mozesz jesc, tylko bardzo wazne, abys cebulke podsmazala na oliwie z oliwek extra virgin....w ogole w tej diecie inny tluszcz jest niedopuszczalny, natomiast oliwa do woli i to w wersji smazonej jak i 'surowej' do salatek (np jako sos vinegret).

Dodam jeszcze zebyscie nie zalamywaly sie w I fazie, bo jedem moze zrzucic nawet do 5kg przez 2 tyg., a inny (np ja) przez Ietap nie schudnie NIC...ale za to na II ruszy:-)

Na koniec dla zachety dodam, ze np moja siostra po ciazy schudla przez 4 m-ce 13kg:tak: !! Ja nigdy nie mialam az takiej nadwagi, ale zawsze bezbolesnie udawalo mi sie na tej diecie zrzucic zbedne 5-6kg\\

polecam Wam wszystkim i dolaczam do Was-odchudzajacych sie......ja zaczynam od jutra:-) juz sie ciesze:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj zaczynam drugi tydzien pierwszego etapu .Na wadze o 3 kilo mniej:tak: ale powiem szczerze ze ja tego nie widze wogole,brzuch taki jaki byl to dalej jest wiec nie wiem skad to zeszlo ale dobrze ze cos ruszylo moze za tydzien zobacze rezultat z brzuchem.Najlepsze w tym wszystkim jest to ze wogole mi sie nie chce jesc rzadko jestem glodna,jem zeby cos zjesc nie wiem czy to tak ma byc a jak jest u was z odczuwaniem glodu.
 
reklama
Czesc dziewczyny...Jeszcze nie przeczytalam calego watku ale nadrobie...:tak: Od dzis zaczynam rowniez ta diete...Bylam akurat na zakupach zeby zapelnic troche lodowke tym czym ja bede mogla sie opychac... Chociaz nie wiem jak ja wytrzymam bez chleba...:baffled::confused::confused::confused:

Zaczynam z waga 62,8kg a chce zrzucic tak by bylo jak przed ciaza-czyli 58 :-)

Wszystkim "zrzucajacym" zycze POWODZENIA :-)
 

Podobne tematy

Do góry