reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

    Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

  • Uwaga!

    Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Jadłospis - dieta cukrzycowa

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
3 756
Rozwiązania
62
Nie mogę znaleźć podobnego wątku - więc jeśli gdzieś jest, to proszę o przekierowanie.

Główne zasady diety znam, ale potrzebuję pomysłów, by nie wpaść w monotonię.

Potrzebuję pomysłów na:
1. jedzenie do pracy (możliwość przechowywania w lodówce i podgrzania w mikrofali). Chętnie jakieś sałatki, ale nie tylko (może jakieś przekąski)
2. obiady - chętnie bezmięsne, bo przy okazji chciałabym ograniczyć spożycie mięsa.
 
reklama
Do góry