reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta

Irma, jeśli musisz zjeść chleb czy bułkę, to pamiętaj, żeby to była kanapka wyłącznie z warzywami, np. sałatą, ogórkiem i pomidorkiem. Z pieczywem, które należy do węglowodanów, nie powinno się łączyć białek, czyli serów, wędlin itp. Tak samo z ziemniakami czy ryżem na obiad nie powinno się jeść mięsa ani jajek. Jeśli jesz mięso, to tylko z surówką. To jest z innej diety, którą stosujemy z moim mężem. Nie daje może aż tak błyskawicznych efektów, jak south beach, ale też jest niezła. Mój mąż nie odmawia sobie piwa, lodów itp. tylko że zjada to w odpowiednich kombinacjach i potrafi na tym schudnąć ok. 7-8 kg w 3 tygodnie.
 
reklama
Głuszku, Asiu, a jakie to te wasze diety, napiszcie coś więcej bo bardziej by mi odpowiadały.
 
A moja to dieta niełączenia lub rozdzielna - bardzo prosta w stosowaniu. Nie łączysz białek z węglowodanami, za to jedne i drugie możesz jeść z warzywami.
 
Owoce można, tylko wyjątkiem jest banan - on należy do grupy węglowodanów, więc nie możesz go zjeść na przykład tuż po mięsku. Poza tym resztę można jeść obojętnie kiedy. A z sokami trzeba uważać ze względu na to, że zawierają dużo cukru. My pijemy głównie żurawinowy, a inne ewentualnie można rozcieńczyć trochę wodą.
Acha, jeszcze jedna ważna zasada tej diety. Pomiędzy posiłkami węglowodanowymi a białkowymi powinna być mniej więcej 3-godzinna przerwa.
 
reklama
Do góry