reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta

Sylwia gratulacje..
ja nie wiem co zrobic z oponka na brzuchu, robienie brzuszkow niepomaga, skora i tluszcz wisi...buuu
moze na joge sie zapisze, w domu nie mam kiedy....
 
reklama
Ania polecam Ci diete south beach też miałam oponę i brzydką skórę a teraz ślad po niej zaginął:-) tak sie przyzwyczaiłam ze teraz juz nawet nie tęsknie za chlebem:-) baardzo polecam:-)
 
hehe wy tu o diecie, a mi wczoraj moja dyrektorka zaproponowała specyfik herbal ale na przytycie:confused: ale to chyba z zazdrości, że kilogramy ciążowe zniknęły, bo ona troszkę przy kości jest:laugh2:
 
Sylwia mi coś bez chlebka nie wychodzi:wściekła/y::-(
podaj mnij więcej co jesz na kolację i śniadanie (oprócz jajek i serka wiejskiego):tak:
 
Irmoo a może na kolacje spróbuj surówki, ja jem na kolacje np. z kapusty, sałaty, pomidorów (jem ile wlezie :-) aż miska zrobi się pusta;-) )
Jutro idę się zważyć ale po ciuchach czuje że troszku mnie mniej .:-) No i dziś mężulek wypalił że jakoś mniej ma do tulenia ;-) :-) (lizuj jeden , pewnie bedzie coś chciał;-) :-D )
 
irmaa ale w tej diecie tylko 2 tygodnie bez chlebka, a potem można jeść, tylko że taki pełnoziarnisty. A jak nie możesz wytrzymać to polecam kanapeczki z sera żółtego posmarowanego majonezem a na to wędlinka.
A na kolacje w książce polecaja dania na ciepło z jakąś sałatą


Właśnie zajadam :-)
 
O Stokrotki dobrze że tu jesteś, bo jako wegetarianka napewno masz pełno fajnych pomysłów na dania z fasoli, soczewicy i innych strączkowych, a jesli tak to odpaliłabyś coś koleżance Sumce przepis na jakiś smakowity kąsek ;-)
 
irmaa na śniadanko w zaleznosci na co mam ochotę np mozarella z pomidorami, wlasnie takie kanapki jak dobrze prawi sumka sam ser z szyneczką i ogórek zielony. sałatka z pomidorków, feta i jeszcze inne ..........
ale np dzisiaj jadłam sobie świetna sałatke
Zielona uczta
40 dag cukini
40 dag fasolki zielonej szparagowej
10 dag orzechów włoskich
2 łyzki oliwy z oliwek
szczypiorek
natka pietruszki

cukinie pokroić w plasterki i podsmażyć na oliwie, fasolke ugotować al dente, czesc orzechów posiekać część zostawić w większych kawałakch dodać reszte składników wymieszać zalać sosem vinegret albo np greckim z knorra odstawić na troszke a potem wcinać
ja oczywiście dodałam jeszcze suszone pomidory bo uwielbiam aaa i mozna ew dodać szynke tez podsmazona tak jak cukinie.
 
reklama
Jeśli mowa o suszonych pomidorkach ........ mniam, to ostatnio jadłam fajne rozklepane piersi z kurczaka, na to smażone pieczarki, serek żółty i właśnie suszony pomidorek. Wszystko razem dopiete na ostatni guzik wykałaczką i na oliwkę. Mniam....... mniam...... Chyba muszę coś zjeść.:-)
 
Do góry