reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta

no ja poprostu kocham chlebek, a najlepiej bułeczki;-):-) ale walcze z sobą,
w sumie nie jest źle przez 3 tygodnie schudłam 3kg wprawdzie do was mi daleko, ale i tak sie cieszę. Z obiadem nie mam problemu, jem bez ziemniaków , ryżu i makaronu, po prostu mięsko lub rybę z surówkami, na cuda kulinarne nie mam czasu bo jestem sama z Iza, a ona ostatnio popołudniu już nie chce spać, choć nie powiem zjadłabym takiego kurczaczka z pomidorkami, może jak mąż wróci to zrobię.:tak::-)
 
reklama
Stokrotki jak masz jakieś fajne przepisy na surówki czy sałatki to dawaj! uwielbiam surówki:tak::-)
 
Irma, najprostsza i najszybsza suróweczka na kolację: sałata, pomidor, ogórek, rzodkiewka, szczypiorek, ewentualnie feta lub ser żółty, można dodać jakiejś wędlinki, sól i pieprz lub sos winegret i gotowe!
 
A ja w Polsce znowu schudlam:-) Kupilam sobie nowe dwie pary jeansow i mini spudniczke tez jeansowa:-D:-):-):-):-):-) Coz teraz juz pozostaje pocwiczyc na jedrnosc....I pilnowac sie musze bo tam potrafie trzymac diete a tu w cholere cukierki,kanapeczki i inne diabelstwa....:wściekła/y:
 
Dziewczyny ja przy was popadam w komplelsy i poczucie winy że na rzadnej diecie nie jestem ;)

Czy moge poprosić o linki tutaj o South beach??? musze poczytac- moze dojrzeje do tego...
Asia a przy tej diecie rozdzielnej chleba pewnie nie mozna smarowac niczym? a co z ziemniakami?
 
Baśka, chleb można normalnie smarować masłem, a ziemniaki można jeść, ale bez mięsa. Ja na przykład robię czasem młode ziemniaczki polane masełkiem i posypane solą ziołową, a do tego albo gotowany kalafior, albo jakaś surówka ze świeżych warzyw. Nawet mój mąż jest w stanie najeść się takim daniem, a przy tym jest naprawdę smaczne:-)
 
No mi ubyło juz 9 kg he he ide kupowac strój kąpielowy:-):-):-) i na zakupy:tak:mieszcze się już we wszystkie stare ciuchy huraaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry