reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla dzidziusia

stefanka - łóżeczko fajniusie, a pojemniczki zawieszone z przodu są bardzo praktycznie i chyba tez takie kupie....oczywiscie valdi twierdzi ze to jest nie potrzebne no ale faceci zawsze mają inne ""widzi mi się"":-D
 
reklama
tak dota to z przodu to taki przybornik z pojemniczkami na pieluszki, mokre chusteczki i dwa po bokach na rozne drobiazgi. ja tez viki uwazam ze warto miec pod reka najwazniejsze rzeczy, szczegolnie ze do lozeczka jest nakladany przewijak, zreszta bardzo fajny bo dosc duzy i mieciutki, fajnie wyprofiloway i stabilny.
viki co do ""widzi mi się"" to masz racje, kazdy chlop ma swoje. moj by wszystko kupowal na zapas, bo moze sie przydac!!
 
Stefanka bardzo fajne łoże dla dzieciątka i dołączam się do opinii na temat praktyczności - super pomysłowa opcja z tymi pojemniczkami ;)
Widzę, że śpiworek też już przygotowany leży sobie w łóżeczku ;)
 
Do góry