reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

dzien dobry

naja widac ze wakacje bardzo bardzo udane
legoland mojej by sie pewnie bardzo spodobal ale ona by nawet pol dnia tam nie wychodzila, ona teraz jeszcze spiw dzien wiec ciezko planowac jakies dlugie wypady.

atfk powodzenia z praca.

ja juz kawke pije, malej sie na szczesice podoba w przedszkolu wiec chodzi chetnie
 
reklama
witam was
a jednak mam czas;)
ja też kawkę własnie popijam...
Filip w domu siedzi teraz ma wakacje i od września rusza do zerówki już.

o 10 jadę z młodym do bawialni. Pogoda nijaka wiec chociaż tam się wyhasa :]
 
hejo!!
pojawiam sie i znikam;-)-zaraz zmykam do psiapsióły na ploty...tydzień jej nie wiedziałam ;-)!!!

wizyta u doktorka OKAZAŁA SIE UDANA WEDLE MOICH PODEJRZEŃ-OBEJDZIE SIE BEZ ZABIEGU:tak::tak::tak:!!!suuuperowo

pozdrawiam!!odezwę sie jak będę w domu;-) bo teraz zmykam
 
wizyta u doktorka OKAZAŁA SIE UDANA WEDLE MOICH PODEJRZEŃ-OBEJDZIE SIE BEZ ZABIEGU
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
!!!suuuperowo
super! :) tylko sie cieszyć
 
Cześć,
U nas działkowo-podlewamy,zbieramy,kosimy :) Mateuszek coś ostatnio urządza histerie na spanie zarówno w dzień jak i wieczorem.Cały dzień przez to poprzestawiany.Nie wiem,o co chodzi,może ostatnia trójka tak go męczy...

Atfk super,że zabiegu nie będzie :tak:
Agatulka fajnie,że i u Was wsio ok :) A jakieś maści zapisał,czy co zalecił?My też się musimy wybrać.Nie wiem,jak Dominika zaciągnę,chyba podstępem :-D
 
Cześć,
U nas działkowo-podlewamy,zbieramy,kosimy :) Mateuszek coś ostatnio urządza histerie na spanie zarówno w dzień jak i wieczorem.Cały dzień przez to poprzestawiany.Nie wiem,o co chodzi,może ostatnia trójka tak go męczy...

Atfk super,że zabiegu nie będzie :tak:
Agatulka fajnie,że i u Was wsio ok :) A jakieś maści zapisał,czy co zalecił?My też się musimy wybrać.Nie wiem,jak Dominika zaciągnę,chyba podstępem :-D


powiedział rzadnej maści bo to tylko pomaga infekcji
ma mała dziurkę ale mowi puki mały sika bez bólu i duzym strumieniem wsio jest oki staram mu sie lekko przesówac skórkę lae ten diabełek nei daje sobie nic tam robić i po każdym siusianiu myjemy siusiaka chigiena zwiększona płyn do intymnej do kąpieli mu podaje do siusiaka jzu teraz nawet by mydełko nei podrażniło
 
agutulka dobrze że i u ciebie po wizycie z synkiem u lekarza jest ok.
ewelinka ładna pogoda to trzeba korzystać i na działeczce siedzieć owszem:) u nas jutro działeczkowo, jadę do kuzynki :tak:
 
reklama
Witajcie !
W związku z apelem (1 post) dopisuje się do waszej paczki i ja (jeśli mnie przygarniecie ?)
Mam dwójkę dzieci Kornelka 19.09.2006 i Norbert 15.06.2009

witam i zapraszam...........troszke czasu potrzeba na ogarnięcie................. ale potem juz wciąga na maxa.............. :tak:

papiery do pracy złożyłam-wyjaśni sie do września jak będzie selekcja;-) ale szansa jest:-)...a poza tym to chyba lada dzionek pojde na staż:szok::szok::szok:

pewnie, ze trochę zatęskniłyśmy....... ;-) a do tego wracasz z takimi wieściami....... :-)

wizyta u doktorka OKAZAŁA SIE UDANA WEDLE MOICH PODEJRZEŃ-OBEJDZIE SIE BEZ ZABIEGU:tak::tak::tak:!!!suuuperowo

a tu jeszcze lepsze wieści..................super:tak:

Witam nasza wizyta u chirurga z Maksa siusiakiem tez pozytywnie wypadła na razie bez cięć

i kolejna dobra wiadomość.............. :tak:

Kinga i już po pogodzie................. :-(
 
Do góry